Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú mit tegyek?

Figyelt kérdés

2éve jöttem a suliba,1éve az a osztályba jártam most átmentem a b osztályba. Megtetszett egy fiú. Soha nem beszélünk, viszont sokszor leszemezünk. Nagyon szorgalmas 4es 5ös tanuló mint én Ugyanúgy rocker mint én. Tavaly bejelölt facebookon szóval rá szeretnék írni de mit és miért (úgy értem ha megkérdezi miért írtam rá akkor tudjak valami jó indokot előhozni)?

Kérlek segítsetek!

Normális válaszolóknak előre is köszönöm!

13/L



2015. okt. 14. 15:28
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

Mivel szemeztek, ez azt jelenti, hogy bejossz a fiunak, irjal ra, ha megse jonne ossze akkor ird neki, hogy "bocs nemide"

Majd irj a fejlemenyekrol.

Egyebkent, kb. mindegyik srac azt akarja, hogy a lany irjon, tehat hajra.

2015. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást!:)

Csak azt kéne tudnom hogy mit írjak rá vagy mit kérdezzek tőle?

Kérlek segítsetek!

2015. okt. 14. 15:38
 3/29 A kérdező kommentje:
Mit írjak neki*
2015. okt. 14. 15:39
 4/29 A kérdező kommentje:
Légyszí segítsetek, mit írjak neki messengeren?
2015. okt. 14. 15:57
 5/29 anonim ***** válasza:
"bocs nem ide" nagyon tipikus, haverokkal szoktuk beszélgetni, hogy mekkora lúzerség olyannal jönni, szóval azt inkább hanyagold, ha meg még élőben nem beszéltél vele egy szót se, nem írnék rá.
2015. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Csak mindiga a fiúkkal van, oda nem szeretnék menni. Ha meg a lányokkal van odamegek de nem jutok a közelébe viszont még akkor is leszemezünk. Akkor lehet hogy bejövök neki egy kicsit is?
2015. okt. 14. 16:26
 7/29 BotondH ***** válasza:
Igen ne szalazd el a lehetőséget ha egyedül van kérdezd meg tőle !
2015. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Szokott néha egyedül lenni. De ha odamennék hozzá, zavarbajönnék. Mit mondhatnék neki?
2015. okt. 14. 16:31
 9/29 BotondH ***** válasza:
Fontos ne legy zavarban kerdezd meg facebookon beszélgess vele dobj fel egy témát (válaszolok még ha kell ) Am hány éves a fiú ?
2015. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Ő is 13 mint én

Rá szeretnék írni messengeren de valani konkrétumot tudnál mondani? Mit írjak neki vagy kérdezzek meg tőle?

2015. okt. 14. 16:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!