Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már második éve, hogy szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már második éve, hogy szerelmes vagyok a tesi tanáromba. Mit tegyek? (több lent)

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os es tavaly éveleje óta szerelmes vagyok belé. Eleinte azt hittem, hogy csak egy hirtelen fellángolás, mert, hogy új tesi tanár (pasi, most 35 éves), de aztán egyre többet gondoltam rá elkezdtem vágni magam (más oka is volt, de most mindegy) aztán úgy voltam vele, hogy majd a nyáron elfelejtem és évelején azt hittem, hogy már nem érdekel, de rájöttem, hogy nagyon is érdekel és nem tudom, hogy, hogyan felejtsem el 😞
2015. okt. 16. 19:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok
2015. okt. 16. 19:24
 2/12 anonim ***** válasza:
Vágni magad? Na inkább elvenném a netet és szájbarúgnálak. A kis tinipcsák látnak egy két filmet amiben ezt csinálják és azt hiszik mekkora depisek neg senki se érti meg őket. Másnak is vannak gondjai. Inkább xsak sird ki magad a neten, hallgass zenet es ennyi..
2015. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hidd el ha ilyen egyszeru lenne csak sirnek es semmkt nem csinalnek csak amikor mar sirni se tudsz akkor gaz van
2015. okt. 16. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Bolond..vágni ne vágd magad. Megértem hogy nehéz, de akkor sem szabad. Semmi sem ér annyit hogy vagdosd magad. Soha.:D Itt meg nem vagy hibás semmiért sem, az érzéseidet nem te irányítod. De még akkor sem kéne magad vágni ha hibás lennél bármiért is. :)
2015. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom.
2015. okt. 16. 19:48
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Akkor meg ne csináld:)

Én is 14 éves vagyok..nekem sem könnyű minden, mégsem vágom magam.

2015. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
ha már vágod magad akkor hosszába vágd ne keresztbe az a hatásos keres magadnak egy srácot azt szevasz
2015. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
96%
nézd,a vágdosod magad attól nem teszel semmit max mindenki látja hogy nem vagy100as. Az ütőeret egy vágással is fel lehet vágni ha ez a cél,de nyilvan nem,értelmes embernek legalábbis. Úgyhogy fogadd el hogy ez csak plátói,az idő múlásával elfelejted.
2015. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
84%
Krisztosz bá'?
2015. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Biztos ő Melcsi néni kicsiben!
2015. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!