Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Össze vagyok zavarodva?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Tipikus magas, helyes, sportos alkat, csak sajnos eléggé bunkó tud lenni, ami miatt nem kedvelem. De azért a külsőjéhez vonzódom.

Felrebbent a hír, hogy tetszek neki, meg minden, én is látom rajta néha, hogy kedvel engem, de én nem hiszek benne, mert nagyon önbizalomhiányos vagyok (pattanások, súlyfelesleg stb)

A szüleimnek nem sok jót meséltem róla amióta ismerem.

Néha tök jófej velem és sokat nevetek vele, de tényleg van, amikor a pokolba kívánnám. Direkt ellent mondok vele, és az ellenkezőjét akarom csinálni, amit ő, ez nem tudom, ösztönös. Kettesben nem nagyon szoktunk beszélgetni.

Egyre többet gondolkozom rajta, teljesen összezavarodtam... Szerintetek ez mi lehet most? Fiatal is vagyok, szóval... Nem tudom, mit tegyek!


13/l


2015. okt. 18. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ossze vagy zavarodva. Raadasul ha egy bunko hiaba jonnel ossze vele, nem lenne jo a kapcsolatotok szerintem.
2015. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy hiába gondolkozok azon, hogy esetleg összejöhetnénk e, én nem 'mernék' még eléggé fiatalnak érzem magam, és nem hiszem, hogy egy értelmes, jól működő kapcsolatunk lehetne. Csak ugye a kíváncsiság...

Amúgy velem általában tökre aranyos, még akkor is, ha éppen egymást gyilkolásszuk direkt, csak másokkal szokott néha bunkóskodni, meg egója is van.

2015. okt. 18. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet...én is így voltam/vagyok egy fiúval,bár talán már kezdem elfelejteni. Ő velem sosem volt bunkó csak másokkal, néha verekedett is meg hasonlók,de néha még mindig gondolok rá. Bocsi,tudom most rólad beszélünk,csak gondoltam ezt leírom :D Szerintem nem kéne neki mindig ellent mondanod, így ő sem érti,hogy kedveled-e vagy sem. Amúgy ilyen "tipikus", helyes,"népszerű" sráccal nem érdemes összejönni,mert többnyire csak kihasználják az embert. Lelkiismeret furdalásom van amiért én majdnem beleszerettem egy önelégült,idióta és idegesítő RÉM!-be. 15/L
2015. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem csak ellent mondok neki, de azért szeretünk így 'játszani' egymással és húzni egymás agyát. Én speciel jót szoktam szórakozni :D

Amúgy meg nem nagyon hiszek benne, hogy húdenagyon érdeklődik irántam, előtte egy másik osztálytársammal 'járt' aki szőke, vékony, népszerű, szép... Én meg... Hát na :D

2015. okt. 18. 21:59
 5/6 anonim válasza:
Igy erzek en is csak nem vagyok duci es nincs pattanasom...
2015. nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok duci, de nádszál sem.
2015. nov. 25. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!