Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Helló! Van egy srác az osztályban, aki tavaly nekem és a barátnőmnek is tetszett. Én inkább visszavonultam, nyáron a barátnőm összejött vele, de szakítottak. Vagyis most ő az exe. Kb. 2 hete azt vettem észre, hogy a srác bámul órán. Először azt hittem, hogy csak a padtársam miatt (haverok), de aztán amikor máshol ültem, akkor is nézett. Aztán múlt héten elkezdett becézgetni egy haverjával (barátnőm mostani pasija, nem bírom azt a srácot, blah) "Bogikának". Ez idegesített. Ez ment péntekig. Aznap az osztállyal ott aludtunk a suliban. Volt valamilyen 1 perc és nyersz játék, amit csak az ofő élvezett. Mi valahogy egymás mellé kerültünk és beszélgettünk. Olyan jó volt! Aztán (talán egy kicsit sajnálom is) odajött egy másik barátnőm és onnantól nem nagyon beszéltünk. Elvittem magammal két plüssömet, egy bárányt és egy miniont. Egész este vagy a srácnál volt (akivel beszélgettem) vagy az egyik fiú osztálytársamnál. (Egyébként utána nagyon jó illata volt!Egész éjjel azt szagolgattam... Te jó ég, ez mát beteges! Mondjuk az is, hogy ezt magamnak írtam...) Aztán a barátnőimmel voltam szinte egész este. Egyszer elnyúltam a kanapén és lecsuktam a szemem. A srác röhögött, viccelődtünk, szép álmokat kívánt (szó szerint: "szép álmokat, Bogika!" Majdnem elolvadtam...). Egyszer azt éreztem, hogy valaki felém hajol, azt hittem, hogy ő az és meg akar puszilni vagy valami ilyesmi. Amikor már az arcomon éreztem a lehelletet, hirtelen kinyitottam a szemem és láttam, hogy az a hülye padtársam nézi, hogy alszom-e.

Azóta eltelt a hétvége. Ma megint becézgetett, viccelődtünk, minden szünetben mondott nekem valamit! Annyira aranyos, nem? <3

És most tartunk itt. Szerintetek tetszem neki? Nekem nagyon tetszik(nem mintha nem lehetett volna észrevenni...), de nem szeretnék semmit sem elsietni, hiszen még csak hetedikesek vagyunk (én 12, ő 13) és ha járunk, aztán szakítunk, még el kell viselnünk egymás mellett egy évet. És látom rajta, hogy nehezen tudta feldolgozni, hogy szakítottak a barátnőmmel és most a barátnőm a srác haverjával jár. Szóval, ja.

És még így a végén hozzátenném, hogy nyáron volt egy balesetem, ami miatt a homlokom eléggé heges és nem valami szép. Mondjuk régebben sem voltam valami szép, most meg pláne nem! A srác és én is elég magasak vagyunk, neki szőke haja és kék szeme van, nekem a hajam világosbarna, a szemem sötétbarna és a bőröm is kicsit barnás. (Nem tudom, hogy ezt miért írtam le, na mindegy)

Légyszi értelmes válaszokat írjatok!



2015. okt. 19. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Pvncipopsiszex lesz belátható időn belül? Különben semmi értelme. :)
2015. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Khm... Látom az utolsó mondat nrm jutott el az agyadig... Perverz disznó!
2015. okt. 19. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, én végigolvastam, és szerintem bejössz neki. Nem teljesen biztos, de elég nagy az esély rá.
2015. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Normális Váloszoló!

Nem tudom, hogy te voltál-e az első, de nem is nagyon érdekel.

Köszönöm, hogy értelmesen tudtál válaszolni. Szerinted mit csináljak most? Kérdezzek rá másoknál vagy nála? Tapasztalat? Szerinted baj, hogy a barátnőm exe?

2015. okt. 19. 23:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem is bejössz neki.Es az ne legyen kizaro ok,hogy 12 éves vagy..manapsag ilyenkor a lanyok fele nem szuz.Es szerintem nem baj,hogy a barátnőd exe..amugyis a baratnod "maszott"ra elobb.Beszelgess vele tobbet,ha nem is eloben,de facebookon is lehet.

Sok sikert:)

2015. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! Sajnos se neki, se nekem nincs Facebookom (nekem a korhatár miatt), a telefonszámát nem tudom, a barátnőmtől meg nem kérem el, mert azért na. Vagyis marad a személyes beszélgetés.

Még lenne néhány kérdésem. Ha nem jön oda hozzám, menjek én? Próbáljak meg mellé ülni meg ilyenek? Vagy ez már nyomulásnak számít? Az egyik fiú osztálytársamnak elmondtam, ő eléggé népszerű, de nincs valami jóban Vele. Szerintetek megkérjem, hogy kérdezgessen felőlem vagy az gáz?

2015. okt. 20. 18:55
 7/8 anonim válasza:
Szia én is végig olvastam szerintem tetszel neki 😊 (én is lány vagyok) és szerintem abszolút nem gáz ha melléülsz ahogy te fogalmaztad nyomulsz ☺ Az lenne a gáz ha más osztálytársad segítségét kérnéd ilyen esetekben ...
2016. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is tetszel neki. Próbálkozz nyugodtan. Aki mer az nyer😊
2016. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!