Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit érezhet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhet? Kérlek minél többen írjatok!

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Van egy fiú a gimiben(ő 10.es és 9.es) és elég sokat beszélgettünk facebookon,egyszer el is hívott randira,de sajnos nem mentem el(a mai napig bánom-.-). Élőben soha nem beszéltünk. A randi több mint egy hónapja lett volna. Azóta amikor meglát bámul,és láttam rajta hogy tetszem neki,de rosszul esett,hogy nemm mentem el a randira. Egyszer feltűnően visszabámultam,konkrétan 5 másodpercig olyan mélyen néztünk egymás szemébe,hogy majdnem pofára estem a lépcsőn :D de aztán amikor elmentünk egymás mellett,elkapta a tekintetét,mert odaért egy barátnőm hozzám. Elég sokszor írtam neki,hogy mi újság vele,és olyankor nagyon szívesen beszélt velem,kedves volt és dicsérgetett. De élőben semmi:( nemrég volt az iskolában gólyabál,ahol fellépett. Végignézett a diákokon(mármint az egész közönségen) de ezután csak rám nézett...és olyan mélyen a szemembe. Azt gondoltam hogy utána még beszélgetünk,de el kellett mennem:((gondolom ez is rosszul esett neki. Megértem,nekem is. Olyan jó volt az a 10 perc szemezés:3 Este amikor hazaértem,írtam neki,hogy mennyire jó volt,de csak néhány szavas válaszokat adott,el se köszönt. Ennyire megsértődött volna? Suliban meg ugyanúgy bámul!! Mi legyen?



#fiú #lány #szerelem #gimnázium #bámulás #gyűlölet #szemezés #gólyabűl #annyira rossz hogy nagyon
2015. okt. 20. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csalódott benned, hogy nem mentél el a randira és most úgy büntet, hogy mélyen a szemedbe néz. Vagy az is elképzelhető, hogy fél, hogy az osztálytársai kiröhögik, hogy egy elsőssel jár. De az is elképzelhető, hogy egyszerűen nem tetszel neki, csak unatkozik és mindenkire ráirogat, te meg válaszolsz neki.

2015. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt küld el neki!
2015. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. én is erre a "büntetős" sztorira gondoltam először. De az egyik nem alvós éjszakán végiggondoltam,hogy hülyeség. Mert ugye az egész beszélgetés úgy kezdődött,hogy én írtam rá valami tök átlátszó szöveggel. És azután csak ő írt először:) éjszakába nyúlóan beszéltünk,és egyszer megkérdezte hogy ki tetszik nekem. Nem írtam neki,hogy ő,mert mi van,ha ő nem így gondolja...erre ő: "kár,pedig már reménykedtem hogy én:(". És azóta sajnálom hogy nem mondtam el. De azért sejthetett valamit,mert tök sok randira hívott,mire meglett ez az időpont,de végül nem volt jó mégsem. Tetszem neki,mert mosolygott is a bálon miközben nézett,vagy most már nem értem:(( remélem nincs igazad,és van esélyem.

2. nem merem bemásolni. Gondoltam rá,hogy a linket elküldöm,mintha nem én írtam volna,és megkérdezem,hogy szerinte mit válaszoljak...de már nem merek írni neki.

2015. okt. 20. 19:25
 4/13 anonim ***** válasza:
#2es vagyok. Nehéz hogy elmerd neki küldeni de ezt érzed a legjobb ha ezt így bemásolod neki. Meg fogja érteni. És majd alakulnak a dolgok. Hajrá! Drukkolok!
2015. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ó kettes,bárcsak ilyen könnyű lenne:D akkor is görcsben van a hasam(fú de magyarságos szóösszetétel:DD) amikor annyit írok neki,hogy szia mizu...tehát kb ideggyenge lettem:D
2015. okt. 20. 21:19
 6/13 A kérdező kommentje:
"Vagy az is elképzelhető, hogy fél, hogy az osztálytársai kiröhögik, hogy egy elsőssel jár. " ez meg két részről is cáfolható (minimum). 1: ő maga kezdeményezte a randizgatás dolgot 2: ebben a gimiben nincsenek "tabuk",végzősök is járnak kilencedikesekkel:)
2015. okt. 20. 21:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tetszel neki, szerintem is küldd el a szöveget...meg fogja érteni:)
2015. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonytalan, mert nem adtál neki támasztékot. Az is lehet hogy te kezdeményezel (helló 2015) és odamész hozzá- elvégre ne csak a fiúk intézzék a dolgokat.. Valahogy próbálj meg neki jelezni, hogy szabad a pálya, és hogy megbántad hogy kihagytad a randit.:)
2015. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

utolsó kettő:)

nagyon köszönöm a biztatást,de szerintem ezt már nyomulásnak venné:( elég sokszor írtam rá,és legutóbb nem köszönt el,gondolom már elege van belőlem. De nem akarom ezt:( egyszerűen azért,mert nehezebb szakaszát éltem z életemnek,azért nem mentem el,csak nem akartam ezzel strapálni...most meg már késő a magyarázkodásért:(

2015. okt. 22. 20:03
 10/13 A kérdező kommentje:

ha esetleg jobban érteni akarjátok az előzményeket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..

2015. okt. 22. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!