Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom, nagyon szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, nagyon szerelmes vagyunk, de elkedztem érdeklődni egy másik fiú iránt, akinek tudom hogy tetszem. Nektek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Régóta tetszem egy srácnak, de nem akartam tőle semmit. Most, hogy van barátom (csak 3 hónapja), hirtelen nagyon elkezdett érdekelni. Nagyon szeretem a barátomat, de ez az érzés kicsit megijeszt. Lehet, hogy ez csak egy ilyen hirtelen fellángolás a "tiltott gyümölcs" izgalma miatt? Normális válaszokat kérlek! 18/L
2015. okt. 23. 14:26
 1/2 A kérdező kommentje:
szerelmesek*
2015. okt. 23. 14:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen volt, annyi különbséggel hogy akkorra már barátommal szétmentünk, csak úgy nézett ki hogy ujra összejövünk, beszéltem a másik sráccal hogy én még a volt barátomat szeretem, higgadtan kb meg tudtunk beszélni...szerintem nem jó eldobni a járt utat járatlanért,kicsit talán beszélgess vele kevesebbet hátha alább hagynak az érzelmei. A lényeg hogy te a szived alapján dönts.n
2015. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!