Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak játszik velem? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik velem? Vagy tényleg képes lenne újrakezdeni? Ez nekem már nagyon érthetetlen. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Év elején kb. 4 hónapig voltam vele. Minden jó volt, néha voltak vitáink, de melyik kapcsolatban nincsenek?! Ezeket mindig megoldottuk. Aztán jött egy "kedves" osztálytárs, aki minden hazugsággal megtömte a fejem (hogy féltékeny legyek) ez be is jött neki, és annyira csúnyán összevesztünk, hogy vége is lett. Le is tiltottam, könnyebben el akartam felejteni (gondoltam könnyű lesz) de hiába jött másik 2 lány, nem sikerült. Születésnapján üzentem neki, skypeon, ennek az üzenetnek köszönhetően újra elkezdtünk beszélgetni. A heti pár szóból napi pár szó lett, a napi pár szóból pedig órás Facebookozások. Kibékültünk, mindketten elfelejtettük azt ami történt, és nem nézünk vissza.


Ennek kb. 2 hónapja. Pár napja elmondtam neki az érzéseim, mire ő azt felelte, szerinte újra lehet kezdeni. De közben más fiúkról beszél úgy, hogy "ő ennyire megért, ő annyira megért, ez tudja mikor kell megölelni" meg hasonlók...


Szerettem volna találkozni vele, mire azt mondta, hogy "nincs semmi értelme, úgyse változik meg a véleménye".


Akkor most csak játszik? Egy csaj ismerősöm azt mondta, adjak neki időt. Hova már? Fél éve csak őt akarom visszakapni (ezt tudja) csak az jár a fejemben, hogy kaphatnám vissza. Nem látja, vagy nem akarja ezt meglátni?



2015. okt. 24. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem csak fél, hogy megint az lesz a vége

másik, hogy neked is meg kellene tanulnod őt elfelejteni...

kérdez rá, hogy akkor mi legyen, mert így neked nem jó. ha meg azt mondja, hogy sajnálja de nem, akkor meg nincs miről beszélni...

2015. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet :/
2015. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!