Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejöttem egy lánnyal, erre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal, erre otthon balhé lett?

Figyelt kérdés
Na szóval járok egy lánnyal 3 napja . 1 éve már nem volt barátnőm így a jobb kezem volt a csajom . Mikor összejöttünk órákon keresztül csókolóztunk , minden nagyon jó volt , és kiszívtuk egymás nyakát , nekem ez volt az első . Nagyon jó érzés volt bekell , hogy valljam . Mikor hazaértem anyám kérdezte , hogy mi az ott a nyakadon , mondom kiszívta a barátnőm a nyakamat . Erre édesanyám annyira ideges lett , hogy azt mondta , hogy az olcsó kur...a csinálnak ilyet . Én mentegedőztem meg minden , hogy nagyon szép inteligens csinos lány , de ő mondta a magaját , hogy ez mennyire nem normális , meg hogy mit hisznek , majd rólam . Több osztálytársamnak is már láttam , hogy kiszívták a nyakát , meg haveroknak , csajoknak is és fene se gondolta , hogy ez baj . Szüleim egy szóval sem mondták , hogy ne csináljak ilyet és apám még adta anyám szavát is . Szerintetek túl képzelik az egészet ? Nagyon érdekelne a véleményetek . Elnézést kérek a helyesírási hibákért . 17/f

2015. okt. 25. 18:38
 1/6 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel... anyukádék idővel úgyis megszokják a helyzetet mert muszáj lesz nekik ha szeretnek
2015. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, de érthető, hogy kiakadtak a szüleid, hiszen nem voltak rá felkészülve.
2015. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valahol érthető a reakciójuk. Egy darabig "menőnek" gondoltam, meg fú mennyire jó... egy bő évtizeddel ez előtt. Nem, nem az. Jóideje nem szeretem én sem, valóban visszataszító tud lenni. Ám anyud vehemenciája számomra is érthetetlen... anyatigris, nem biztos, hogy a jó értelemben?:)

A legtöbb esetben olcsó poénok céltáblájává válik az ember (MIVA, PORSZÍVÓVA ALUTTÁÁÁÁ?).

Tudom, hogy néha elkapja a hév az embert és megtörténnek ilyenek és pillanatnyilag élvezetet okoz, de akkor csináljátok kevéssé észrevehető helyekre :P. Főleg, mert a lányos apák ilyenkor már tisztogatják a "sörétespuskát" és nem szokták megdícsérni a "kis hercegnő" mocskos disznó kérőjét... annak ellenére, hogy BIZTOSAN tettek ilyet ők is :P.

2015. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi ez a nyak kiszívás?

Valószínű amúgy túlreagálja.

2015. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyakkiszívás gáz...semmi értelme.

És ha a csaj kicsit is normális, ne reménykedj abban, hogy egyhamar felváltja a jobb kezed......:DDDD

2015. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem picit túlzásba esett anyukád :/
2015. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!