Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira szerelmes vagyok hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szerelmes vagyok hogy az mar faj. Szo szerint. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy nalam 5evvel idosebb fiuba. De annyira hogy szo szerint faj. Olyan erzes mintha valami szetmarna belulrol vagy nem is tudom..leirhatatlan. Es eleg remenytelennek tunik de sajnos nem tudom hogy o mit erez irantam mert hol ilyen-hol olyan es nem tudom hogy mit kellene tennem. Erdemes lenne begbeszelni a dolgokat a sraccal? Mert lehetseges hogy o sem tudja h mit akar. De en meg ebbe bele fogok orulni. Annyira rossz hogy van amikor tok boldog vagyok de van amikor legszivesebben meghalnek. De ezen tenyleg annyit gondolkodtam hogy mi lenne ha ongyilkos lennek. De rajottem hogy azzal bem oldodna meg semmi. Csak megis annyira rossz hogy felfal belul es azt erzem hogy meghalnek ha nem lehetne az enyem. De en akarom ot. Tenyleg es nagyon nagyon szeretem. Segitsetek..mit csinaljak? Ha megbeszelnem vele a dolgokat akkor erne valamit?

15/L


2015. okt. 25. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd ugyan ez van nálam is, csak én 20 éves fiatalember vagyok a lány pedig 23-om.
2015. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jajj, szegénykém! Tudom, hogy az ilyen nagyon tud fájni. Milyen kapcsolatban vagy a sráccal?
2015. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolso:

Neha mintha csak baratok, haverok lennenk de van amikor olyan mintha jarnank. Szoval ezert is nem tudom hogy mivan..

2015. okt. 26. 08:14
 4/5 RockyB144 válasza:
hogy hívnak?
2015. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Klaudia. De vezeteknevet nem irok
2015. okt. 29. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!