Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit ccináljak ha ez lessz az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ccináljak ha ez lessz az első?

Figyelt kérdés
3éve szerelmes vagyok egy lanyba, aki most jött rá úgy igazából h szeretem. Úgy néz ki h összejövünk. Nem is kerestem más lányok társaságát mert nekem az az Egy kell. Mit tegyek ha nekem ez lesz az első kapcsolatom?

2015. okt. 26. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez lesz az első

Mit kéne csinálnod?

2015. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Megkurni azt kéne tegyed
2015. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetro ***** válasza:
50%

Legyél vele nagyon türelmes.

Lehet neki még korai, és még nem akarja elveszteni a szüzességét. Ha így van akkor ne erőltesd semmiképp.

Akkor csak is mélytorok, vagy anál. Esetleg néha a pillanat hevében megengedhető az ass-to-mouth is.

2015. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Félrértitek... Ez az elso kapcsolatom = most járok vele eloszor! Az elobb leirtam h miert ez az elso! Csak ot szeretem!
2015. okt. 26. 17:04
 5/7 tetro ***** válasza:

17.04

továbbra is érvényes a válaszom.

2015. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nm nemi kapcsolatot akarok..
2015. okt. 26. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:

pedig aztkéne:DDD rakd be és toljad ahogy tudod

viccet félretéve,add magadat.ne kezdj el szerepeket játszani,mert abból sírás szokott lenni.legyetek el jól,és csináljátok azt ami jólesik.sablonszerű tevékenység itt nincs...ahogy alakul

2015. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!