Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác Facebookon. Beszélgetunk úgy egy másfél hete.Tipikus menő(páwa) aki szeret bulizni. Én nagyon nem vagyok ilyen bulizós. Barátokkal inni,elleni szeretek de kimondottan diszkóba menni nem,nem érzem magam odavalonak.

Tok jól el lehet vele beszélgetni,nevetni és már adta jelét hogy tetszem neki és majd akar találkozni. De én nem igazán tudom mi legyen. Nem tudom hogy bele merjek e kezdeni bármibe,mert az ilyen srácokrol elterjedt hogy megcsalnak,mellette 20 csajjal kavarnak meg ilyenek ami egy buliban nehézen is lenne elkerülheto. Tehát légyszi adjatok vmi jó tanácsot hogy mit tegyek,mert tetszik nagyon a srác de kételkedek a dologban:( lehetne ebből egy normális kapcsolat?



2015. okt. 26. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

próbáld ki

ha rájössz, hogy megcsal, akkor pedig vége

2015. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hallgass a szivedre.

De vigyázz, mert amit leírtál, sajnos igaz. Ezekért a "fiukert" nagyon sokan odavannak a lányok közül, s éppen ezért mondhatni naponta valtogathatja a párját. Idővel megkomolyodhat, de ez időbe telik neki, mert most élvezi h mindenki érte rajong. Egyszer rátalál az igazira, s nagyon fogja szeretni, de mindenképp gondolkozz el erősen rajta, mit akarsz. Ha negcsal, az nagyon rosszul fog esni neked, de az is elképzelhető, hogy igazán szeret majd. Valójában a háttérbe szoruló, vagy inkább nem annyira hudemeno srácok akik igazán tudnak szeretni.

2015. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!