Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez csak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak egy szoros baráti kapcsolat vagy esetleg több?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Nagyon rossz, mert elköltözött, ritkán látom, de ha rá gondolok mindig sírhatnékom és nagyon hiányzik. Sokszor beszélünk, amikor vissza ír mindennél fontosabbnak érzem azt, hogy válaszoljak neki. Amikor vele vagyok majd kiugrik a szívem és úgy érzem meg kell ölelnem (de ezt nem tehetem, mert szerintem ciki lenne). Nem tudom elmondani azt, amit érzek.
2015. okt. 28. 19:48
 1/3 Meghallgatlak válasza:

Esetleg pillangókat érzel a hasadban?

A leírtak alapján ez több barátságnál. A te részedről biztosan:)) Az ő részéről lehet tudni valamit?

2015. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom. mindig nagyon kedves mindenkihez
2015. okt. 28. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod ez ismerős nekem is van ilyen fiú barátom. Mindig keresem a társaágát és ha hív kezem lábam töröm hogy felvegyem a telefont.

Igazából annyi a külömbség, hogy én tudom, hogy nem vagyok belé szerelmes egyszerüencsak közel álunk egymáshoz.

Szerintem, az ha nem tudod eldönteni, hogy mit érzel iránta az már a kicsit több mint barátság felé hajlik. Nem biztos, hogy szerelem, de már több mint barát.

2015. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!