Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek akkor ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha szerelmes vagyok egy lányba de nem merem elmondani neki mert félek a csalódástól? (Sztori lenn)

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon keveset látom mert nem ugyan abba az iskolába járunk. Régebben sokat láttuk egymást mert egy helyre jártunk karatézni. De én már nem járok oda... Azért és félek elmondani neki mert mi van ha elhíreszteli a barátnőinek ? Majd vissza hallom tőlük és az szörnyen kellemetlen és égő lenne. Annyira félek attól, hogyha ráírok Facebook,on hogy találkozzunk és nemet mond. :( Mert én egy akkora vesztes lúzer vagyok hogy olyat még az isten nem cipelt a hátán. Olyan jó lenne vele lenni de sajnos én nem kellenék úgysem neki! Tudnátok tanácsot adni hogy mit tegyek ? És PLS ne mondja senki hogy találjak mást mert nekem csak ő kell :'(

2015. nov. 1. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon szereted akkor menj oda hozzá nyugodtam és beszélj vele :) Gondolj arra, hpgy ez az egyetlen alkalom amikor megteheted. És ne gondolj arra, hogy egy vesztes lúzet vagy, mert a lányok a magabiztos fiúkat szeretik

Hajrá :)

2015. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell elmlndani neki. Csak jelezni kell neki. És valahogy próbálj meg lebeszélni vele egy találkát, mert vesztenivalód az nem sok. Simán lehet, hogy megszered. És hidd el, tényleg nem kell neki kereken megmondani hogy tetszik, mert a csajok ezt egyből levágják enélkül is. Meg amúgy ha a barátnőivel ezen röhögnének (mert tuti el fogja mondani, de az nem baj), akkor ez egy éretlen gyerekes p1csa, és meg se érdemel. Gondolj arra, hogy egyenrangúak vagytok. Írhatsz am privátban if u want. F
2015. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2015. nov. 1. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne félj,ne tartsd magad lúzernak,mond meg neki a tutit és kész.(nem csak ennyi,de már előttem leírták hogy mit csinálj.)
2015. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:)
2015. nov. 1. 19:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Írd meg neki a face-en,hogy mennyire tetszik neked és,hogy szívesen találkoznál vele ha nincs ellenére.

(Kicsit nagyobb önbizalommal mint itt írtál)

Ebben nincs semmi gáz.Ha meg sem próbálod na az a gáz.

Csak akkor veszíthetsz ha meg sem próbálod!

2015. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad van !
2015. nov. 1. 19:33
 8/9 anonim válasza:

Én is bele-beleesek a lúzer kategóriába, de miért ne írhatnál rá? Én is gondolkodok néha, hogy mi van ha elmondja egy-egy barátnőjének, de amikor meg visszahallom egyszer-egyszer akkor sem történik semmi, nem nevet ki vagy ilyesmi, ha meg ki is nevetne akkor sem érdekelne legalább megpróbáltam.

Egy kort írhattál volna.

17/F

2015. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az Ne félj! Csak gondolj bele, hogy mi történhet. Az biztos hogy becsülni fogja benned, hogy elmondtad neki (szerintem ne face en írd meg neki, hanem személyesen) és utána vagy azt mondja, hogy vágjunk bele és ha elmondja a barátnőinek, nem nevetni fognak rajta, mert nincs min nevetni azon, hogy barátja lett neki és lehet, hogy a barátnőinek nincsen pártjuk azaz akár féltékenyek is lehetnek. A másik lehetőség az az hogy elmondja hogy hátrányosnak tartja az egész helyzetet és finoman visszautasít a végén meg még jó esetben kapsz egy ölelést, vagy puszit és ha ezek után nevetni fognak rajtad, akkor ne bánd, hogy nem jött össze, mert ez a kinevetés a kis éretlen p*csákra jellemző és gondolom te nem egy ilyen liba párja szeretnél lenni. 18/F
2015. nov. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!