Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek és bármit megtennék érte. Többi lent. ?

Figyelt kérdés
Mikor facen beszélgetünk akkor mindig visszaír de amikor megkérdezem hogy lenne-e kedve találkozni akkor azt kérdezi hogy nekem lenne-e kedvem. Akkor megkérdezem hogy mit csináljunk ő megint megkérdezi hogy mit szeretnék. Leírom hogy menjünk el sétálni vagy amihez kedve van de Ő utána nem ír vissza. Mi tévő legyek? Kérlek adjatok tanácsot?

2015. nov. 1. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
fél a találkozótól..:D
2015. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő az a fajta típus aki azt szeretné hogy a másiknak legyen jó és szetintem is fél a találkozótól :)
2015. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1,2 találkoztunk már nem hinném hogy fél.

2 ez teljesen így van hogy másnak szeretne jót.

Viszont ha írtam neki egy verziót hogy mit csináljunk akkor miért nem ír vissza?

2015. nov. 1. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
alapvetően a fiúk szeretnek irányítani, ilyen helyzetekben ők szoktak tervezni meg ilyesmi, az az ősi ösztön megszólalt benne is lehet.. Kiábrándító tud lenni, amikor egy lány akar irányítani egy fiút, és nagyon frusztráló is.. Vagy szuper félénk, vagy pedig egyszerűen nem akar találkozni, és alapból azért húzza az időt, mert töketlen nemet mondani..
2015. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 köszönöm!
2015. nov. 1. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy határozotabban hívd el egy randevúra, de te írányíts, mármint ne kérdezd meg mit szeretne csinálni azt későbbis lehet, csak kérdezd meg, hogy randevúzna e veled, és ha igent mond akkor mond neki, hogy ekkor és ekkor találkozzatok a parkban...

Ne ő találgassa a programot...

2015. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!