Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érti hogy még nem kész...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érti hogy még nem kész egy új kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Volna egy lany, akivel kozos hobbink van,igy is ismerkedtunk meg. Lattam rajta hogy bejovok neki(19eves fiu vagyok, o 18eves,lany)

De o is nagyon tetszett nekem, de lattam facen h van baratja, aok kozos kep meg stb,de azert ismerosnek jeloltem. Mire visszajelolt, annyit lattam hogy az osszes baratjaval kozos kepet leszedte facebookrol, es elkezdtunk beszelgetni, nagyon jokat es rengeteget, hetekig, mikor is keiderult h szunetet kert a baratjatol de mar nem szereti. Meg par het alatt kozelebbkerultunk egymashoz, legalabbis en biztosan, es szakitott a baratjaval. De ezt is csak kesobb tudtam meg mikor rakerdeztem hogy mi a helyzet vele, tehat eszre se vettem rajta, ugyan olyan aranyos volt velem mint addig...szivecskeket kuldott, puszikat, rengetegkepet magarol, mindent elmondott, es mint kiderult hihetetlenul sok kozos vonasunk van, olyan mintha megtalaltam volna magamat, csak lanyban:))

Es mikor rakerdeztem a napokban, hogy elt udna-e kepzelni velem,azt mondta hogy nem kesz egy kapcsolatra, ido kell neki, mert megfojtotta az elozo baratja akivel kicsit tobb mint egy evig voltak egyutt, es nem maradt ideje se tanulasra, se semmi masra amire szeretett volna. Amugy sincs tul sok ideje semmire, amit en meg is ertek, nekem eleg lenne ha tudnam hogy mellettem van, egy csok, egy oleles, es nekem tobb se kene. Egyszeruen erzem hogy o a tokeletes no szamomra.

De miert mondta ezt? Rakerdeztem es azt mondta hogy eleg jokepu is vagyok, kedves, aranyos, megerto, izmos, magas. Egyseruen nem ertem. Megadnek neki mindent, melelttem szabad lehetne, ezt meg is mondtam neki. Mit tegyek? Varjak? De mennyit? Azt mondja "most eleg aokaig" nem szeretne uj kapcsolatot. De vajon miert? Szuksegem van ra, nem is kepzeli mennyire :( a segitsegeteket koszonom, es elnezest a regenyert..:))



2015. nov. 1. 23:38
 1/2 Kuberáns válasza:
mond meg neki veled nagyon sokat veszítene ha nem akar veled lenni akkor ne legyen mond ezt el neki és rá jön hogy van valaki akinek tényleg fontos lehet !
2015. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hé, a végén mi lett belőle? :) Utólag visszatekintve, mi lett ebből a híres lekoptató szövegből? :D
2018. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!