Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy öleljem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy öleljem meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik és bár még régebb kijelentette, hogy csak barátok lehetünk, mostanában mégis sokat beszélget velem és szerintem meggondolta magát. Annak idején azt mondta, hogy ne is érjek hozzá, ezért félek megölelni...mi lesz, ha nem akarja? Egyszer chaten megkérdeztem, hogy megölelhetem-e, de ő előtte már elbúcsúzott és utána 2 perccel látta, de nem írt semmit. Másnap mintha mi se történt volna, nem hozta fel a témát. Hogy kezdeményezzek ölelkezést?? Nagyon félek az elutasítástól :(

2015. nov. 2. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elöször azt olvastam h "öljem" meg xd

Ne eröltesd ha nem akarja ha igényli akkor ugyis oda bujik majd

2015. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elköszönsz tőle nap végén, akármikor, akkor öleld meg, ha meg nem akarja akkor sincs baj, legalább már ezt is tudjuk
2015. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1 Basszus te is?? :D
2015. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
#1, #3 en is:D
2015. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De betegek vagytok...XD
2015. nov. 2. 21:48
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én is azt olvastam :D

hat elöször ha nem is megöleled de lehet h csak igy néha hozzáérsz, pl megsimitod a vállát vagy ilyesmi, aztán ha hagyja akkor meg könnyebb már utána

2015. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
elég bunkó, ilyen mondani, hogy hozzá se érj, ott hagytam volna f a szba ahol van
2015. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7- Ott is hagytam...ő jött, hogy sajnálja és hiányoztam...Csak azt nem tudom, hogy mennyire LOL
2015. nov. 2. 22:00
 9/13 anonim ***** válasza:

ez igen, nem akármi a csaj, bőr van a képén az ilyennek mindig...

gondolom mindenki utálja és tudja hogy bejött neked azért hozzád fordult mert már nem tud kivel beszélni, és így az egoját is visszaszerzi

2015. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9-Midenki szereti...nem azért, mert nagyon szép vagy ilyensmi...Egyszerűen csodálatos a személyisége és minden szerencsétlennek segít a háziban :D De általában mindenkivel ilyen távolságtartó...van, hogy megöleli valaki, csak úgy spontán, de nagyon fura képet vág olyankor
2015. nov. 2. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!