Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még van remény? Próbálkozzak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még van remény? Próbálkozzak?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Van egy lány. :D Egy suliba járunk, ugyanazzal a busszal. Kilencedikben tetszett, csak hát akkoriban nem volt önbizalmam ahhoz, hogy ezt tudtára adjam vagy elhívjam randira. Aztán elfelejtődött valahogy, beadtam magamnak, hogy úgysincs nála esélyem (jó hülye voltam). Ám közben összebarátkoztunk, nem olyan friendzoneosan, nem lelkiztünk meg ilyen baromságok, de tök jókat beszélgettünk a buszon. Kb heti 2x-3x dumáltunk, így telt el 2 év. Egyébként ő egy rendkívül, kedves és aranyos lány, és általában sok a közös témánk, mondom már rég elkellet volna hívnom, de töketlen voltam... Aztán úgy alakult nekem most augusztusban, hogy elhívtam egy másik lányt és igent mondott. Nagyon csúnya vége lett annak a "kapcsolatnak" na de az egy másik sztori. A lényeg a lényeg, egyik nap eléggé lerontotta a kedvem ez a másik lány, és egy busszal utaztam hazafelé a Lánnyal, aki látta rajtam, hogy hát nincs jó kedvem. Pedig próbáltam leplezni , mondtam neki valami hülyeséget, de csak megkérdezte még egyszer, hogy mi a baj. Így hát elmondtam neki az egész sztorit meg, hogy erősen gondolkodom azon, hogy megszakítom a másik lánnyal a kapcsolatot. Azt mondta, hogy szerinte is jobb lenne. Aztán egy másik buszozás alkalmával kérdezősködött a másik lánnyal kapcsolatban, erre én mondtam neki, hogy lezártam. Ennél a beszélgetésnél éreztem, úgy hogy talán mégis bejövők neki én is. Aztán történtek még furcsaságok, pl egyszer csak úgy random beszélgetés közben megkérdezte tőlem, hogy milyen magas vagyok (nem vagyok alacsony fiú :D). Szóval ja. Persze lehet ezek semmit nem jelentenek, de mostanában egész sokat jár a fejemben a dolog. Most már nem vagyok olyan szerencsétlen mint kilencedikben, így lehet megpróbálok összegabalyodni vele. Csak nem tudom, hogy kéne.. Hívjam el valahová? Lehet tévedek és beégek ha pl megfogom a kezét, közben ő meg csak baráti talinak vette a dolgot. Nem tudom...

2015. nov. 2. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova teázni, esetleg ha elvitelre kéritek, akkor tudtok sétálni. Szövegnek szerintem ez elmenne egy beszélgetés közben: Nem lenne kedved esetleg elmenni az xy kávézóba meginni egy teát meg beszélgetni? De legyél nagy fiú és próbáld meg ezt egyedül kitervelni meg megvalósítani. Szóval sok sikert!

Egyébként vicces ez, hogy én, mint örök szingli adok neked tanácsot, az meg már a te dolgod, hogy rám hagyatkozol-e.;)

2015. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, *kávézóban. De ha találtok benne más helyesírási/nyelvhelyességi hibát, ne oltsatok le, ilyenkorra már teljesen megemésztődik az agyam a sok információtól.
2015. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképp megpróbálom :D
2015. nov. 2. 23:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudod mi igazán vicces? Az, hogy kiírtam ezt a hülye kérdést, amire már tudtam a választ..
2015. nov. 2. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!