Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak, hogy mondjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Mar masfel honapja tart az hogy van egy fiu aki szerlemes belem en az elejen azt hittem hogy en is de rajottem hogy en csak baratkent kedvelem ezt elmondtam neki de tovabb probalkozott en meg akkor is csak baratkent beszeltem vele es azt hittem hogy majd beletorodik. Aztan rengeteget beszeltunk nagyon aranyos volt... ugy ereztem alakul valami es tudtam hogy megint megfogja kerdezni hogy osszejojjunk e es nem akartam nemet mondani megegyszer mert attol feltem mi van ha most megbanom es tenyleg szeretem ezert most osszejottunk. Harom napja vagyunk egyutt csokoloztunk mar de en ezt nem elvezem az a baj hogy tenyleg nem szeretem. Ne gondoljatok hogy csak szorakozok vele mert nem. Soha nem akarnek rosszat neki de ez igy nekem nagyon nem jo. Elotte nem volt meg senkim ezert is nem tudtam hogy kene iranta ereznem. Felek kicsit hogy ha elmondom neki es szakitok vele akkor mindenki utani fog mert mindent elmondott eddig mindenkinek amit en nem szeretek es ezt is elmondana. (Egy suliba jarunk o 10.-es en 8.-os vagyok) Meg fiatalnak is erzem magam ahhoz hogy baratom legyen.

Most nagyon nem tudom hogy mit kene csinalnom. Nagyon elszurtam? Ha veletek szakitananak ilyen dologert mit szolnatok? Ha valakivel volt mar ilyen helyzetbe akkor irjon.



2015. nov. 3. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy max barátok lehettek, ha meg nem éri, mondd meg nincs esélye nálad
2015. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha húzod csak még rosszabb lesz a fiúnak, mert azt hiszi lehet esélye
2015. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!