Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok nekem segíteni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval ha egy embernek sok problémája van akkor, mikor az 1.t megoldotta mehetünk a 2. Ra... Volt egy barátnőm 2 évig jártunk, majd szakított velem azért, mert mikor meg jártunk nem foglalkoztam vele abszolút, amit mostanra meg mar bánok...szóval most mar sokkal erősebben érzek iránta... Ki szerettem volna deríteni hogy szeret-e meg mert gyakran megölel nyakamba ugrál stb... Hogy kiderítsem elkezdtem kavarni másik csajjal a szeme láttára, es láttam rajta hogy egyre feltekenyebb lesz. Majd amikor utolsónak mentünk ki az osztályból beszélgettünk , majd a végen megpuszilt es elköszönt...szóval azt kiderítettem hogy érez e irántam valamit, csak azt nem tudtam ( ma tudtam meg) hogy neki múlt het csütörtöktől van pasija...nah ilyenkor megállt bennem az ütöér ..mit kellene tennem? ( ne gyertek avval hogy majd lesz másik meg ilyenek, mert számomra a világon csak o az 1 van, senki mas.kerles segítsetek. 13F. ( meg meg 1 a baj... Amíg jártunk leszarta hogy egy fejjel magasabb mint en , es engem se érdekelt)
2015. nov. 3. 23:24
 1/4 Vad-Ász ***** válasza:
Már vovs , de én 13 évesen még a tanulással foglalkoztam és aszfaltra rajzoltam,meg haverokksl késő estig kosaraztunk , focoztunk, nem pedig a csajozásról volt szó.
2015. nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, tényleg kicsit korai 13 évesen ennyire komolyan venni

persze van esély rá hogy 20 éves korotokra is összejöttök és utána együtt maradtok, de szerintem közben egy kis változatosság nem árt, nehogy később valamit megbánjatok

2015. nov. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most úgy érzed, hogy. Aztán érzed majd még százszor. Már most élet-halál kérdést csinálsz mindenből, tele leszel görcsökkel, mire eléred a kamaszkor végét.

Amúgy tudtommal csak az a nő foglalt, akin épp fekszenek... ideje lenne leszoknom ezekről az ízléstelen viccekről.

Van szép szád, miért nem beszélsz vele, hogy akkor most mi is van? Ja, az nem módi! Biztosra kell menni, hát persze. Csak a hülye ember nem választja a biztosat. Nézd meg akár csak korunk koponyáit, melyikük ment biztosra a legelejétől? Hány van közülük, akiknek többször kellett újra kezdeni mindent? Nem azt mondom, hogy te fogod feltalálni az AIDS ellenszerét, mert épp összeborítod az ecetet a sóval, letérve az "ösvényről". Ha nem kockáztatsz, nyerhetsz persze... csak mennyit és mire lesz az elég? Van esélyed a sikerre azzal, ha beszélsz vele erről? Persze, hogy van. 50%. Vagy összejön vagy nem. Ismét egy ízléstelen "vicc"... ejj ezek a rossz szokások. Életedben először lősz célba, van esélyed rá, hogy telibe lövöd a közepét? Igen, még ha kicsi is. Mekkora ásznak éreznéd magadat utána? Nagynak, nem?

Nézzük másképp: Már négymilliárdszor lőttél előtte, kiváló lövész vagy. Van esélyed eltalálni? Mi az hogy! Rutin meg a percek. Különösebb tartós örömmel, sikerélménnyel járna? Kételkedem benne.


TÚL HOSSZÚ, NEM OLVASTAM AKA. TL;DR:

Növessz tököt, beszélj vele, ne "kiderítgess", VAGY hagyd az egészet a francba. Csapnivaló a humorom. Lábgörcs, céllövészet, ilyesmi.

2015. nov. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt kapok szívritmusfaszt! 13 éves vagy, kisgyerek! Menjél, másszál fára, télen építs hóembert, szánkózz, játsszál barátaiddal! Ne a lányokkal foglalkozz, az majd ráér!
2015. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!