Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem foglalkozik velem Tippeket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem foglalkozik velem Tippeket?

Figyelt kérdés
4 naponta keres , vagy néha már 4 naponta se csak 1 het mulva.. :/ ráírtam , de csak ugy simán látta és nem ír vissza tudom hogy dolgozik, de ez nem normalis akkor sem egy kapcsolatban :/ hogyan értessem meg vele, hogy nem akarok szakítani vele de én ezt nem bírom már :( reggel megy 5re dolgozni este 7re ér haza :/ :( valaki aki tud tanácsot adni mit tegyek kérlek segítsen :( 15/l
2015. nov. 8. 11:24
 1/9 A kérdező kommentje:
fél éve együtt vagyunk testileg is, de már 1 és fél éve alakult..most leszek 16 éves ő 20
2015. nov. 8. 11:25
 2/9 A kérdező kommentje:
Sosem csinált még ilyet. Múltkor próbáltam megbeszélni vele, de azt mondta, hogy nem tud mit csinálni mert nincs ideje.. de az mi hogy rám nincs ideje? 😢
2015. nov. 8. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne felnőtt emberrel járni,és akkor nem lenne ilyen
2015. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tippek kellenek? Azt adhatok.

08366 H Lech Poznan - Gornik Leczna 1,30

01604 H Slavia Praha - Bohemians 1,50

10765 H Braunschweig - 1860 München 2,00

17742 H Roma - Lazio 2,00

17558 V Empoli - Juventus 1,78

5-ös kötés, összodds: 13.884

Saját tét: 730 ft várható nyeremény:10135 forint.

Ilyen fiatalon ne foglalkozz a csajokkal. Mondjuk amíg 18 nem vagy addig a tippmixel sem.

2015. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
róma X lesz
2015. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk benne van. De túl kicsi az odds a hazai vagy döntetlente. :/
2015. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy most tűnt fel, hogy a kérdező lány. Tehát akkor pontosítom. Ilyen fiatalon ne akarj a fiúkkal foglalkozni. Ráérsz 16-17-18 évesen bőven.
2015. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy ráérek, de jól tanulok, és úgy érzem érett is vagyok már egy kapcsolathoz, és nagyon szeretem, de mindenkinek köszönöm a válaszát;)
2015. nov. 10. 15:24
 9/9 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Érzem, hogy szeret, amikor együtt vagyunk, akkor igazából nincs is semmi gond. De max. heti egyszer, vagy kétszer tudunk találkozni (akkor sem egész napra, sokszor csak pár órára), és én a köztes időben érzem ezt az elhanyagolást.

Mintha ő nem is szeretné, hogy többet találkozzunk, pedig néha tényleg csak pár óráig látjuk egymást hetente, pedig egy városban lakunk... Mindig én kérdezek rá, hogy mikor tudunk majd találkozni, én állok elő a programötletekkel, én kérem meg, hogy legyen már olyan kedves és ne este 10-kor állítson be hozzám, amikor már 7-re is tudna jönni. (Heti egy talinál azért ez nem mindegy, ha másnap reggel 6-kor kelni kell.)

Ő kollégiumban lakik, és úgy veszem észre, hogy az ottani haverok, ottani bulis élet fontosabb neki. Én nem is akarom őt elzárni a barátaitól, örülök, hogy jól érzi magát, de könyörgöm, egész héten velük van, velem meg alig, és sokszor így is miattuk mondja le a találkozót (mert most együtt söröznek, vacsoráznak, játszanak, stb)... Meg az is zavar, hogy pl. ha tudja, hogy fontos vizsga, vagy stresszes munkanap előtt állok, utána eszébe nem jutna megkérdezni annyit, hogy "na, milyen volt, hogy sikerült?"

Szóval átérzem a helyzeted. Én is csak azt tudom mondani, hogy beszélj vele, mert lehet, hogy észre sem veszi, hogy ez téged zavar. Én is többször beszéltem már a barátommal, akkor elcsodálkozott, bocsánatot kért, hogy néha megbántott, stb... Pár hétig utána jobb a helyzet, aztán megint kezd hanyagolni.

Ennek ellenére szeretem, szóval akármennyire zavarnak ezek a dolgok, megpróbálom megvárni, míg kicsit érettebb és törődőbb lesz...

2015. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!