Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek el valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el valakit?

Figyelt kérdés
nem volt koztunk semmi,csak szikra de neha meg az sem,aztan egy ido utan lerazott,hazudott nekem,mint kiderult eleg sok mindenben.. neha szoktam latni,altalaban a sulimnal jarkal a haverjaival.Probalom elfelejteni,de nem megy.Tavaly is ez volt,nem beszeltunk,en meg ez miatt minden percben ra gondoltam,aztan beszeltunk,jol ereztem magam vele..osszevesztunk es megint letargikus allapot van😂 valaki segitsen

2015. nov. 8. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnálom én is így vagyok ezzel nagyon fájt nekem is am en fiú vok szóval nekem se sikerült még feldolgozni teljesen pedig már 7 hónapja nem beszéltem vele van más barátja sajna :( ezzért arra törekszem hogy szebb leygyek és hogy edzek szóval szuper pasi akkarok lenni és megkell mutatni neki hogy mit veszített el küzdeni kell... És jobban fogod magad érezni te hasra csinálja gyakorlatokat legyen szép hosszú hajad ha kell festbe hogy hitelesebb legyen meg ne szálj el magadtól és sminkeld ki magad öltöz dögösen és észre vesz lehet...
2015. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!