Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy nálam 2 hónappal idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nálam 2 hónappal idősebb lányt, hogy közelítsek meg?

Figyelt kérdés
Én még csak 18 vagyok, de a lány már átlépte a 19-et, és valjuk be, ilyen korban van egy kis külömbség még az érettség terén mind kinézetre mind pedig gondolkodásra... Tehát hogy tudnám leszólítani úgy, hogy ne röhögnön ki mint egy taknyost?
2015. nov. 8. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint a többit. KÉT HÓNAP.
2015. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kerdes utan, oszinten szolva nem ertem miert ne rohogne ki. ha azon a 2 honapon mulik az 'erettseg', akkor inkabb vard ki amig te is elmulsz 19...
2015. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

XD

bocs, ezt muszáj volt

2015. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a két hónappal ne törődj, az érettségbeli különbség valóban létezik, de nem a két hónap miatt, hanem ha egy napon születtetek volna, akkor is legalább 2-3 év van köztetek érettség szempontjából az ő javára.


Tehát ezért nem tartanám jó taktikának "leszólítani" őt, mert ő a nála 2-3 évvel idősebb srácoktól várja, hogy "leszólítsák".


Neked ott és akkor lehetne esélyed vele ha valahogy eltudnád intézni, hogy valami más, független okból gyakran találkozzatok "véletlenül" vagy pl. valami közös programra járjatok mint karének vagy valami szakkör. stb.


Ez neked egy kis házifeladat megtudni, hogy a lány mit csinál szabad idejében és megpróbálni a közelében lenni amennyi időt csak tudsz anélkül, hogy ő nyomakodónak tartana és így leszólítás nélkül is beszédbe tudnál elegyedni vele, és ha már egy ideje ilyen szinten beszélgettél vele semleges dolgokról akkor egy ilyen alkalommal megkérdezheted, hogy szeretne-e veled elmenni egy valamilyen programra amit te addigra már kisütöttél, hogy mi is érdekli őt és egy ilyen programot javasolsz neki.

2015. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly??? Az a 2 hónap semmit nem jelent, nehogy már ezen akadj fenn...
2015. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem 15 évvel fiatalabb a lány, nem értem mit görcsösködsz 😊 Vagy csak csibészkedsz itt nekünk
2015. nov. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!