Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány osztálytársam, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es és most ismerkedtem meg vele. Iskolában sokat beszélünk, nevetgélünk, hülyítjük egymást (14F-14L). Nagyon olyan a személyisége mint nekem, egyszóval ő a tökéletes. Élőben jókat beszélünk, de facebookon semmit. Szerintetek ráírjak? Amúgy nem vagyok félénk, simán elmondanám neki... De az osztálytársak :/ Tudom hogy ha visszautasít (amit még el ks tudnék fogadni), az osztálytársak biztos hogy cikiznének. Megéri elmondani neki? (Meg akkor is cikiznének, ha együtt lennénk... Nem gyerekes ez? :/)

2015. nov. 8. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk!
2015. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha annyira nem bízol benne, hogy a diszkrécióját firtatod akkor hagyd a francba...

Mellesleg, az osztálytársakkal általában nem lesz jó egy párkapcsolat, ez részben tapasztalat, részben pedig köztény/-hiedelem.

2015. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak,hogy legyen egy ellen pelda,barátnőm meg gimiben az egyik osztalytarsaval jott ossze. Azota is egyutt vannak,tobb mint 5 éve.

Szoval szerintem elmondhatod,nem olyan ciki ez,csak akkor ha te is annak érzed. Ha esetleg piszkalnak,de látják hogy teged hidegen hagy,leállnak. Viszont ha te is cikinek érzed ezt,akkor persze hogy piszkálni fognak. Remelem erted :)


Szoval szerintem proba szerencse,lesz ami lesz. :)


14/L

2015. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!