Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki tavaly sokat piszkált. Szerelmes dalokat énekelt nekem messengeren, a terembe kiállított képeinket (minden gyerekrol kellett egy) egymás mellé tette és rakott közé egy szívecskét, vagy csak leszólt.

Ez tavaly volt, és én semmi jelét nem adtam annak, hogy esetleg nekem is tetszene.

Viszont idén kezd bunkó(bb) lenni. Pl. Ma, amikor tanultuk angolon a frufru szó jelentését, és mondta az egyik lány, hogy a frufru furán néz ki leírva. Erre a fiú:

És élőben még hülyébben néz ki. (Frufrus vagyok)

Egyszer a barátnőmnek mondtam valamit, amire beszólt, és megkérdeztem, higy miért kell mindenbe beleavatkoznia. Erre annyit felelt, hogy nem fog deszkákra hallgatni, és hogy egyáltalán nem vagyok fullos. (Nem tudom, h 13 évesen higyan kéne fullosnak lennem.)

Mimdig azzal sérteget, hogy sosem lesz barátom.

Technikán kiáltottam, hogy vki adjon ollót, erre a fiú haverja szólt neki, h képzeld, az y-nak(nekem) kell olló adj neki! Persze ezt röhögve mondta.

Erre pedig annyit mondott, hogy hagyjál már, még levegőt sem adnék neki, nem hogy ollót.(amúgy ez is ma volt)

Még év elején csinálta azt, hogy sétáltam a folyosón, és közölte, hogy de ronda a fejed. Jó, nem vagyok szépségkirálynő, de ronda sem egyáltalán (szerintem :))

Sokan azt mondják, hogy azért csinálja, mert tetszem neki, de én ebben nem hiszek..szerintetek?


2015. nov. 9. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Minthamárolvastamvolnaeztvalahol
2015. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha idősebb lenném azt mondanám,hogy valamiért nem bír téged és direkt bunkóskodik. De azt nézve,hogy még csak 13 évesek vagytok ráadásul a fiúk nagyon éretlenek ebben a korban,elképzelhető.
2015. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*lennél
2015. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!