Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy idősebb fiú (19) és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb fiú (19) és egy fiatalabb lány (16) között lehet őszinte szerelem? A lány még nem érez szerelmet de én megszerettem. Lehet belőle még valami?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ezt a lányt már több mint fél éve ismertem meg és nagyjából ugyanennyi ideig vártam az első randira. Fél év után érezte azt, hogy készen áll az első talira. Addig alakult a kapcsolatunk, ami több mint barátság mert szeretjük egymást. Szoval tartottuk interneten és telefonon a kapcsolatot. De az első randink után nem nagyon haladtunk előrébb. Nehezen engedett az aurájába. Lányok ti értitek ezt. Szeretnem elsősorban a ti vèleményeteket kikérni. Miért van ez ? Mit gondolhat ? Esélyes a hosszú kapcsolat?
2015. nov. 9. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet őszinte is
2015. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kétesélyes a dolog szerintem.

1. Tetszel neki, csak lehet, fél attól, hogy idősebb vagy, vagy nehezen nyílik meg, nem áll készen egy kapcsolatra.

2. Nem tetszel neki, de nem akar megbántani.

2015. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
lehetséges hogy annyira bejössz neki,hogy zavarban volt és azért engedett nehezen az aurájába...:')
2015. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

Jó lenne ha ez volna. Sajnos eltelt egy újabb hét nélküle és nem tudja mikor legyen a 2. randi. Beszélgettünk és azt mondta, hogy azután szeretne dönteni. Szeret ès nem akar elveszíteni. Ezt sajàt maga mondta. Hogy érjem el, hogy összejöjjünk ? Meg hogy érjem el hogy vonzodjon hozzàm ? Mert mondása szerint nem érezte a vonzódást . Ez rosszat jelent ? Csajok kèrlek segítsetek ! Pls !

2015. nov. 13. 23:15
 6/10 anonim válasza:

4-es vagyok.

hát figyelj, ez az egész nagyon egyénfüggő, helyzetfüggő. ha szeret és nem akar elveszíteni, akkor sokat jelenthetsz neki. egyből itt akad pár fontos ehhez kapcsolódó kérdés: volt már barátja vagy te lennél neki az első? a másik pedig, hogy amióta ti beszélgettek, az idő alatt ő találkozgatott más fiúkkal vagy csak veled foglalkozott?


a leírtak alapján kissé visszahúzódó lánynak tűnik, főleg abból indulva, hogy viszonylag hosszú idő volt, míg "felkészült" az első randira.


az pedig, hogy hogyan érd el hogy vonzódjon hozzád, és hogy összejöjjetek..hát ez nem túl biztató, de türelemmel. ha fontos neked (az írásod alapján úgy látom az), akkor várd meg míg ő is biztos lesz magában, és hogy mit érez irántad. te nagyon semmit nem tehetsz, csak megvárod míg észreveszi, hogy mennyit is jelent neked, és, hogy te vársz rá.

illetve az is lehet, hogy valamitől tart, azért nem lép semmit a közeledésedre.


és visszatérve a kérdésben megadott "esélyes a hosszú kapcsolat?" kérdésre: szerintem esélyes. de ez is sokmindentől függ. a korkülönbségtől szerintem viszont egyáltalán nem függ. inkább attól, hogy milyen a két fél viszonya egymáshoz, és magához a kapcsolatukhoz.

2015. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-és válaszoló

Ez nagyon válasz. Köszönöm !

Hát én lennék neki az első és nem találkozott más sràccal. Minden nap beszélünk, mindent elmondunk egymásnak.

2015. nov. 16. 21:40
 8/10 A kérdező kommentje:
* nagyon jó válasz
2015. nov. 17. 09:23
 9/10 anonim válasza:

Megint én vagyok:D szóval, hogyha te lennél neki az első, akkor 95 százalékig biztos vagyok abban, hogy csak fél, vagyis ez az egész kapcsolat dologtól tart vagy na, érted. szerintem a legtöbb lány az első kapcsolata előtt főleg tart az egésztől, hogy milyen lesz, mennyit fogtok találkozni, mi van ha összevesztek, az ilyen apróságok miatt a legtöbb lány aggódik (túlgondolkodja), mert még nem tapasztaltak benne. (nekem eddig egy barátom volt, nem is olyan régen, ezért tudom ennyire alátámasztani ezt az aggódós részt:D) szóval szerintem csak ez van a dologban. Főleg ha mégcsak nem is találkozgatott másokkal.

(Bocsi ha nincs jól megfogalmazva valami, telefonról írok és borzalmas a Gyk róla..:D)

2015. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

Írj egy privi üzit. Jókat írsz. Előre is köszi

Továbbá köszönöm mindenkinek a válaszokat

2015. nov. 19. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!