Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem az osztálytársamnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 hónapban azt vettem észre, hogy a fiú osztálytársam egyre többet szól hozzám, piszkál (elállja az utam stb.), kérdez dolgokat, néz. Például múltkor is arra lettem figyelmes, hogy bámul. Ül az osztályterem másik végében, én emg voltam fordulva mert csoportmunka volt, és odanéztem és láttam hogy könyökölve bambul rám. Eléggé nyitott, nagyom hülyülős tehát nem az a zárkózott és nem is komoly. Lányok terén viszont azt tudom, hogy bizonytalan. Sokszor mosolyog rám, keresi a társaságom viszont én nagyon bizonytalan vagyok. Nem tudom, hogy most tényleg tetszem-e neki vagy sem. 17/L
2015. nov. 11. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
És például amikor nézem akkor mindig rám néz 2-3 mp erejéig.
2015. nov. 11. 16:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki :)
2015. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Néha én is ezt érzem, de én annyira önbizalomhiányos vagyok, hogy nem tudom eldönteni sokszor. :S
2015. nov. 11. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
pedig tuti hogy tetszel neki, jajj milyen rég is volt már ilyen nálunk, mikor gyerek voltam úgy 2 éve... xD
2015. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!