Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm (12 éves) összejött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm (12 éves) összejött egy hetedikessel (13 éves).1. :Szerintetek nem túl korai még ez? 2. : Most mindenki rá van szállva barátnőmre emiatt. Segíthetnék neki valahogy?

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze hozzájuk. Pont.
2015. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent ebben az esetben, hogy összejött??? Ugy részletesen!
2015. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Senki ne foglalkozzon vele! Egy 12-13 éves is tud szeretni! Mindenki irigykedik csak, ennyi az egész.
2015. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Összejöttek: járnak.


Köszönöm a válazokat, remélem hétfőn már nem ez lesz a téma!

2015. nov. 15. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem korai, fogalmuk sincs mi az a szerelem, szeretni a másikat, érzelmileg még tapasztalatlanok.

Van egy 11 éves fiú ismerősöm rámászott nem tudom hány lányra, mind elküldte a francba, most nekem sír, hogy ő mindet 'szerette'.

Egy frászt szerette, nem lehet egyszerre 4-5 lányt szeretni, aki ezt állítja hülye, főleg aki 11-13 évesen állítja ezt.

2015. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elöttem válaszoló ez nem mindig igaz. Vannak olyanok, mint akikről te beszélsz, de ilyenek nem csak fiatalon vannak. Vannak ugyanilyen 15-16 évesek is. Attól még, hogy valaki 12 éves még lehet szerelmes. Ismerek olyat akinek 12 évesen lett barátja és még mindig együtt vannak.
2015. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jójó 12-13 évnél végülis tényleg nem kéne,én sem vagyok több ennél (13 vagyok) de ekkora korban szerintem mindenki így van,hogy szimpatikus tényleg nagyon gyerek szerelem ekkora korban persze aki más helyzetben van oké de ennek akkor is kicsi a valószínűsége ilyenkor még nekünk gyerekeknek inkább játszani kéne valami hülye játékkal szórakozni meg ilyenek nem ezeket csinálni főleg nem a GYKT böngészni.
2017. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!