Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szakitsak a baratommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakitsak a baratommal?

Figyelt kérdés

A baratom mar regebb ota szerelmes belem es probalkozott nalam de mondtam h csak baratkent kedvelem es semmi mas. De o meg tovabb probalkozott, nem allt le es rengeteg baratjat ramuszitott es azt mondogattak h annyira szeret az a srac es hidd le h nagyon jo lenne ha osszejonnetek meg nem talalok meg egy ilyen 16 eves fiut... Egyre tobbet beszeltunk orultem h egy nagyobb fiu szerelmes belem es vegul osszejottem vele. 2 hete jarunk de nem vagyok szerelmes pedig azt hittem az leszek. Meg egy olyan lannyal talalkozhat akit en utalok es az a pletyka terjed h ok egyutt vannak. Ez nekem nagyon rosszul esik probaltam mar errol vele beszelni de azt mondta h ok csak baratok es csak engem szeret de akkor meg miert talalkozik olyan lannyal es miert mond el mindent neki a kapcsolatunkrol akivel kolcsonosen utaljuk egymast? Ja es ez a lany olyan h szinte 2 hetente mas pasija van..

Szoval ugy gondolom h nincs ertelme tovabb egyutt elnnem a baratommal mert nem vagyok bele szerelmes meg azzal a csajjal talalkozgat kit nem birok es ez zavar. Csak nem tudom h szakitsak vele? O az elso baratom es tapasztalatom=0-val.

Segitsetek legyszi.

Elore is koszonom:)



2015. nov. 15. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért jöttél össze olyannal akibe nem vagy szerelmes? Ez nagyon nagy hülyeség volt. Olyan mintha egy olyan könyvet olvasnál amit nem szeretsz.
2015. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hét után szakítanál, mert nem vagy szerelmes... téged se az eszed miatt kedvelhet.
2015. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam h mit kene ereznem iranta vagy h utana alakul ki a szerelem.. Mondom h nem volt meg ezen kivul kapcsolatom. Hogy szakitsak vele?
2015. nov. 15. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ezt el neki, az a legtisztább. Szimplán mondd meg hogy adtál ennek az egésznek egy esélyt, de most már érzed biztosan hogy nem vagy és nem is leszel belé szerelmes soha.
2015. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!