Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom elfelejteni? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elfelejteni? Mit kéne tennem? + akkor most tényleg nem jelentek neki ÚGY semmit? Vagy úgy MIVAAN?

Figyelt kérdés

van egy fiú akibe hónapok óta belevagyok esve.. de borzasztóan..mindig is kerestem vele a "fonalat" és aminap elértem.. jóba vagyok azzal a lánnyal akibe elvileg szerelmes.. és konkrétan én hozom őket össze (hogy miért? mert...nemtudom..) na mindegy.. na és igazából már azóta amióta elősször beszéltünk mostanáig sikerült megtörnöm a jeget kettőnk között (a fiúval) de úgy,hogy ez nagyon nagy szó itt és most.. mással ne ilyen nyílt mint velem.. és órákat dumálunk és na.. nagyon erős kezd lenni a kapocs..

de ma délután a lány megkért,hogy kérdezzem meg helyette,hogy most akkor ők járnak-e.. és megkérdeztem.. a fiú azt mondta neki mindegy legyen úgy ahogy a lány akarja.. végül nagy nehezére kinyögte,hogy hát akkor mondjuk járjanak.. na mindegy is.. azóta sírok.. és hát konkrétan nem tudom elmondani miért.. csak fáj

(és persze ilyenkor akar előtünni a jó énem,hogy a fiú azért hezitált/hezitál ennyit mert mi van ha egy részének én tetszem.. és mondjuk ezért nyílik meg nekem úgy ahogy.. erről amúgy mit gondoltok? tizen skálán mennyire röhejes? pff)

szóval igen.. én kivagyok de nagyon.. ám neki nem mutathatom ezt meg.. mert nem érez semmit.. és félek elveszteném amit kiharcoltam.. ezért jutottam el oda,hogy elkéne felejtenem amit érzek.. valami ötlet? mit kéne tennem?

a választ nagyonnagyon köszönöm!

[majdnem]14L



2015. nov. 17. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs nagyon értelme így, hogy azt mondta jó, akkor mondjuk járjanak...mégis ki mond ilyet?! -.- szerintem szíve mélyén téged bír, csak nem meri kimutatni...valahogy meg kéne tenned "az első lépést" és el kéne mondanod neki mit érzel. Mert aztán csak egyre jobban beásod magad ebbe az egész ügybe, és az aztán...igazi'lelki terror', elhiheted nekem...
2015. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

woow köszönöm:)

hát.. azt én sem érttem nagyon.. főleg,hogy nem nagyon akarta ezt se kimondani.. engem fürkészett és közben mondogatta hogy legyen az amit XY akar.. hátmondom jólvan..

demégis..

de ha tegyük fel én jövök be neki.. akkor vajon meddig fog elmenni a másik lánnyal? pfff..

2015. nov. 17. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom mit szeretne a lánytól, mert nem elég ahhoz az infó, hogy itt papoljak neked... De mindenképp LÉPJ VALAMIT!
2015. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!