Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tinilányok. Mennyire jönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányok. Mennyire jönnek be a gamer fiúk?

Figyelt kérdés

Szóval mennyire jönnek be nektek az olyan fiúk, akik sokat játszanak, de törődnek mindennel. (Igényesek önmagukkal,próbálnak minél több dologban tehetségesek lenni, ápolják a párkapcsolatot.)


Ha megkérhetlék titeket kort is írjatok.



Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. nov. 21. 22:05
1 2
 1/13 NeymarjrLau ***** válasza:
56%
Nekem személy szerint nem nagyon, kivéve ha coddal játszik az illető. 14L
2015. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Mit takar a sok jatek?

Egyebkent nem baj, nyilvan ha ez a szorakozas/hobbi, myugodtan. Sot meg be is szallnek (eleg kiraly kozos program lehetne)

De ha annyira sok, hogy nem igazan marad ram ideje, akkor nem.

2015. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 eznemlényeges ***** válasza:
38%
Utolsó, ne gondold azt, hogy sok fiú van aki egy barátnő mellett sokat játszana, csak a barátnőjével foglalkozna, a gamelés szinte eltűnik
2015. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Hidd el haver nincs abban semmi vonzó ha egy fiú kockul, eddigi baratnőimnek mind azonos volt a véleménye azokról akik napi 2-3 órát kockulnak, szerintük (az ő szavaikkal élve) szánalmas
2015. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenki hasznos választ adott, várom a további válaszokat!
2015. nov. 21. 22:14
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Én mèg örülnèk is neki. A tesóm nagy gamer ès ez rám is àtragadt. A szabadidőm jeletős rèszèt metal/rock zenèvel ès "kockulàssal" töltöm. Szòval èrekes lenne valaki màssal is játszani.

13/L

2015. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azèrt jusson ideje a barátnőjère is. Ès napi 2 órás játèknál több szerintem ne legyen. De ha a lány amúgy is így ismeri meg, akkor ugyis megszokja már:D

16/l

2015. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt barátomnak a gép mindig fontosabb volt nálam, figyelmeztettem sokszor, egy darabig tűrtem, aztán többek között ez volt a szakítás egyik oka... :D Ráadásul a saját játékait folyton rám akarta erőltetni, azokat meg kritizálta, amikkel én játszottam... -.- Új barátom is játszik, de mértékkel, és vele tudunk együtt is. A lényeg: nem mindegy, hogy valaki mivel játszik, és mint előttem is mondták, mennyit. Ha emellett normálisan éled az életed, nem vagy függő és nem a gép a barátnőd, nincs semmi baj. :) Ha olyan lányt ismersz meg, aki teljesen le akar szoktatni a gépezésről, egyből szakíts vele. Egyelőre csak ebben akarna megváltoztatni, ha hagyod magad, később másban is. 17/L
2015. nov. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A baj az,hogy sok gameren kib*szottúl meglátszik. Hál'istennek én tudok mértéket tartani. A másik meg,hogy a játék a többségnek fontosabb. Én azonnal ugrok,ha valaki írt nekem,persze ezt el is várom a másiktól.

15/F

2015. nov. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valójában nagyon sokan azt hiszik, hogy aki jatszik játékokon es olyan emberekkel barátkozik aki azon a játékon jatszik az le fogja szarni a barátnőjét. Ez nem igaz, sok esetben azért játszanak, mert nem népszerűek es így töltik el az idejüket ha mar nincs kivel. Am ha az általuk szeretett leannyal össze jönnének, ez teljesen megváltozna.

En vagyok az elő példa 15/F

2015. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!