Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tév legyek? Mit ronthattam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tév legyek? Mit ronthattam el? Segítség!

Figyelt kérdés

Nos, múlthét (2015.11.18) szerdán beszéltem egy lánnyal aki már év eleje óta tetszik és idén (2015) jött.

Jól elbeszélgettem vele. Nagyon-nagyon aranyos lány.

Majd másnap beszéltünk a focipálya mellet és fejenrúgták ,ő pedig elkezdet sírni ,én pedig tisztára le voltam sokkolva ,felvettem a szemüvegét,simogattam,nyugtattam,elkísértem a táskájához és zsepkendőt adtam neki.

Majd utána elment ,mert mivel siettem (már indult a buszom).

Másnap gondoltam ,hogy veszek neki csokoládét ,mivel nagyon aranyos és vigasztalás képen is.

Ö nagyon megörült neki.

És az egyik osztálytársam mondta el ,hogy a lány szerelmes belém nagyon.

Meg segíttem ia neki a háziba

Hétvégén ,pedig azt vettem észre ,hogy iszonyatosan szerelmes vagyok belé és vele álmodok.

Ma ,hétfőn (2015.11.23) pedig beszélgetünk és mondtam neki ,hogy nagyon fontos dolgot szeretnék tőle kérdezni.

Én: Te tényleg szerelmes vagy belém?

Ő: Nem, én egy másik iskolába lévő fiúba vagyok.


Egy világ tört össze bennem...

Azóta is rohadt szarul vagyok.

Pedig több ismerősőm is mondta ,és pont ugyan azt...


Ja, meg olyat is mondot nekik ,hogy csókolóztunk ,pedig nem.


Szerintetek?

Mit rondhottam el???

Csodálatos lány ,de mit tegyek?????

Kérem segítsetek!



2015. nov. 23. 19:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és az ismerőseim is azt mondták ,hogy szerelemes belém a lány.
2015. nov. 23. 19:11
 2/10 anonim ***** válasza:
nem szerelmes beléd
2015. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a lány tagadja le, vagy az ismerőseid tévedtek. Próbálj meg utánajárni a dolognak, vagy felejtsd el.
2015. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 redghost ***** válasza:

Te semmit nem rontottál el.

1.A lány akibe szerelmes vagy,esetleg megijedt/meglepődött és azért mondta hogy nem szeret,ami nem nagy gond hiszen csak szégyenllős.

2.Lehet hogy az ismerőseid szórakoznak veled,habár erre kevés esélyt látok de ezis benne lehet a pakliban.

3.Ha azt mondta hogy csókolóztatok akkor nagyon veled akar lenni,vagy csak szórakozik veled de erre sem látok nagy esélyt.Mindenesetre bizonyosodj meg róla hogy hogyan érez irántad,figyeld hogyan viselkedik a jelenlétedben.

2015. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem merte így bevallani, talán kár volt ilyen vallatóan megkérdezni. Hívd el ismét, hogy sétáljatok egyet, majd beszéljetek, egy kávé mellett valami nyugis, meghitt helyen. Szerintem lehet csak hirtelen betojt, a lányok tudnak ilyenek lenni, mert társadalmi státuszt és hasonlóakat féltenek.
2015. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tényleg másba lenne szerelmes simán annyit válaszolt volna hogy Bocs, de én másba vagyok szerelmes/más tetszik. Csak azért mondta hogy másik iskolába van a "fiú" hogy nehogy esetleg rákérdezz ki az.
2015. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak le tagadja, mert nem BTtudja mit gondolsz rola. Szerintem ha bejon neked, ennel jobb esélyed nem lesz.
2015. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a lány megijedhetett a kérdéstől. Nem szabad így letámadni az embereket ilyen kérdésekkel.....

Lehet,hogy beléd szerelmes.

2015. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát igazábol mindig reggel oda jönn hozzám azzal a kérdéssel ,hogy tudok-e neki segíteni pl. a nyelvtan háziba.

Meg múlthét (2015.11.20) pénteken egy osztálytársnőm megkérdezte ,hogy miért ő tetszik és láttam ,hogy ott a sarokban nyakig kabátban ,fején kapucniba volt és direkt elfordult.

Am az egyik ismerősőm az ő osztályába jár (a lánnyal nem egy osztályba járunk) és mondta ,hogy lány neki azt mondta ,hogy csokoládét vettem neki,megfogtam a vállát,simogadtam és segítettem a házijába és ,hogy nagyon szerelmes belém (am ezt az ismerősőmet nem annyira ismerem ,bár ő egyáltalán nem abba a "swagyolopáwagyerek" körzetbe tartozik) és egy másik ismerősőm azt is mondta ,hogy azt mondta a lány ,hogy mi csókolóztunk.


Egyébként az is rá tehet ,hogy az iskolánkba tiltják a párkapcsolatokat?


+


Egy-pár olyan osztálytársam is megtudta (akiknek egyáltalán nem kellett volna) ,hogy szerelmes belém (elvileg és remélem) és egésznap csesztettek ,meg ezt a lányt az egyik le is qwázta és azt mondta ,hogy nagyon ronda és szét áll a füle.

Am ezek az osztálytársaim ebből a "swagyolopáwagyerek" közösségből vannak.


Meg igazábol az egyik ismerősőm (akinek elvileg elmondta) azt mondta ,hogy neki (lánynak) nincsenek nagyon barátjai meg sokan piszkálják.


Szerintetek hogyan hozzam jórra?

Holnap (2015.11.24) hogyan beszéljek vele vagy hívjam meg egy kávéra?

Vagy mit csináljak?

2015. nov. 23. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:
nyugalom , szerelmes beléd csak a csajok így kezelik a szerelmet , félnek tőle
2015. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!