Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy lány, egyik napról a másikra megváltozik és máshogy viselkedik mint előtte? 21/F

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy van 1 osztálytársam aki már 2 éve az. Már az első hónapokba elég jól megismertük és megkedveltük egymást. Neki volt egy 3 éves kapcsolata aminek most nyáron lett vége, viszont mi már jóval előbb úgymond összemelegedtünk. A lényeg hogy az iskolában mindig együtt vagyunk ölejük egymást sokszor, sokszor simogatjuk egymást, fogjuk egymás kezét az órákon, mindenki látja hogy van valami és azt hiszik hogy együtt vagyunk, de nem mondtuk még ki, és még magunknak sem vallottuk be a dolgot. Egész jól kezdtek alakulgatni a dolgok, 1 hónapja először kezdtünk sulin kívül találkozgatni. Én bevallom hogy szerelmes vagyok belé és nagyon sokat érzek iránta nagyon sokat is szenvedtem akkor mikor megvolt még neki a barátja, de éreztem hogy már nem annyira kötődik akkor hozzá hanem inkább kilépne. Na aztán most a héten mintha meglőtték volna.. ez az egész vett egy 360 fokos fodulatot.. kerül a suliba.. mellette ülök és ha beszélek hozzá, láthatóan ideges egy szavas lekezelő válaszokat ad, inkább elmegy másokkal beszélni, fogalmam sincs mi történt.. Előző héten pénteken még elsem akart engedni mikor elköszöntünk és mondta hogy hosszú lesz ez a hétvége nélküled.. Szerintetek megunt vagy már nem érdeklem? Nem tudom elhinni ezt az egészet.

2015. nov. 27. 14:13
 1/8 anonim válasza:

ne legyél szomorú teso :D

nekem rengeteg csajom volt es 18 voltam mikor egy 17 eves csaj ugyanigy megfogott es nem csajoztam tobbet addig amig a csaj egyett gondolt es ra se ismerek mert mintha toroltek volna a fejét.. :D

2015. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez most mi komolyan? Ez miért van? Alakulnak a dolgok aztán csak úgy vége?
2015. nov. 27. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:
pletyka?
2015. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagyunk annyira jóban hogyha hallott volna valami olyant megkérdezett volna engem is hogy most konkrétan mi történt...
2015. nov. 27. 18:41
 5/8 anonim válasza:

figyelj ez nem errol szol :)

egyszeruen annyi az egesz hogy csajok tudnak olyant hogy egyett gondolnak valami apro dolog miatt is es helo

2015. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hm...egy hét....lehet megjött neki :D

Viccet félretéve a csajok általában felhúzzák magukat minimális dolgokon amiről azthinnéd hogy semmi nem volt és észre sem veszed. Gondolkozz erősen :)

2015. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de én semmit nem csináltam...
2015. nov. 28. 12:58
 8/8 anonim válasza:
Mi lett?
2015. dec. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!