Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért választotta a semmit, a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választotta a semmit, a semmi jobb nálam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon régóta egy suliba járok, évfolyam társak vagyunk évek óta, de csak ebben az évben kezdtünk el megismerkedni közelebbről. Én már első beszélgetés alkalmából beleszerettem. Haverok is mondták, csak fellángolás majd elmúlik.. Egy francot.. "Megismerkedésre" rá 1 hónapra elmondtam neki mit érzek erre ő, ő kedvel, benne van a hiba nem bennem blabla(kb sablon duma). De ő remélte, hogy barátok maradunk (ahogy én is) Eltelt még egy hónap, látta mindig, hogy nincs túl jó kedvem van, mindig kérdezgette mi bajom amit nem is értek, mert szerintem nyilvánvaló. Volt amikor vettem neki ajándékot, de ő nem értette,hogy miért vettem, elpirult..aznap se beszéltünk sokat. Egyik reggel együtt érkeztünk a suliba(mármint egy időben), beszélgettünk. Megint kérdezte, hogy mi a bajom megint feleltem, hogy semmi. Erre ő azt mondta, hogyha megint miatta 'izélek' akkor bele se kezdjek majd. Persze én elakartam mondani, meg nem is. :S Én pedig azt mondtam neki: "jó hogy meg se hallgatsz".. Erre ő, hogy meg se hallgatlak? Mindig kérdezgettem mi bajom van... Ezután elrohant, és nem beszéltünk kb 2 hétig, majd megembereltem magam és beszéltem vele, adott még egy esélyt mint barát.. Azóta ismét normálisan beszélgetünk, hülyülünk stb, csak én nem bírok csak barátként mellette ülni/állni.. Igaza volt, csak én voltam barom. De amikor a közelében vagyok minden más.. Leírhatatlan.. A legjobb barátnője is mondta neki, hogy összeillünk meg ilyenek, de semmi..

Bocs a néhai kaka fogalmazásért.

15/F



2015. nov. 28. 14:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Küzdjek érte, vagy hagyjam a fenébe?
2015. nov. 28. 14:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fellángolás, erre majd később jössz rá, szóval hagyjad, igen. Jobban jársz!
2015. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Basszus,úgyanígy vagyok..csak én 17 éves vagyok,és ő is,évfolyamtársam,és énis beleszerettem,ő viszont azt mondta hogy nem tudja mit akar tőlem,smároltunk 3x. Viszont azt mondta utána hogy én nem tetszek neki,aztán megint smároltunk,meg ilyenek,végül 2 hete azt mondta hogy kopjak le.Azóta nem is beszélünk.
2015. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért választotta a semmit, mert nem kötelező veled járnia és ő élt is ezzel a jogával...Ha nem akar veled járni, akkor nem.

Te nem egy kihagyhatatlan ajánlat vagy, hanem egy ember a sok közül.

2015. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de lehet nem érzi úgy, mint a szingli emberek nagy része, hogy muszáj kapcsolata legyen!


Én is így vagyok, ha úgy van, mihamarabb lekoptatom az embereket, már csak azért is pl., hogy inkább most csalódjunk, mint erőltessük, és egy kis idő múltán ígyis-úgyis..

2015. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rájöttem mi az oka, ukrán :D:D:D
2016. jan. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!