Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen magába habarít az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen magába habarít az osztálytárnőm! Tudom hogy házi nyúlra nem lövünk, de az érzéseimet nem tudom elfojtani. És ráadásul egy másik osztálytárssal jár, én meg megvagyok lőve. Mit tegyek? :D 17/f

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni? Az a legbosszantóbb az egészben, hogy látom rajtuk hogy nem a legjobb a kapcsolatuk, de mégis együtt vannak, közben a csaj meg hol flörtöl velem hol csak haverként kezel! Hagyjam, ne hagyjam? Friendzone?

2015. nov. 28. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd amit jónak látsz. Más se tud többet ilyesmiről.
2015. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mivel mással van együtt sok mindent nem tehetsz mert abból csak baj lenne. Légy türelmes és legyél a barátja..De ez az embertől és a helyzettől függ szóval bonyolult lehet a jó döntés
2015. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
"habarít" A nyelvujitás kora már végetért!!!!
2015. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) és igen, nyelvújítás folyik :D
2015. nov. 28. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed,hogy flörtöl veled,akkor a szakításuk után nem feltétlen leszel a friendzoneban.
2015. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!