Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem ra hogy megcsoko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem ra hogy megcsokoljon? Egyaltalan akarja? Vagy en tegyem meg? Bovebben lent

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy van egy fiu. 17eves. Tavaly felevkor jott az osztalyomba. Mar akkor tudtam hogy O az igazi. Beleszerettem nagyon joba lettunk. Nyaron bvolt kozottunk is valami...kavartunk. Aztan jott egy csaj tanc vizsgank utan (igen suliba van tancvizsga) es osszejott vele. Termeszetesen nagyon fajt nekem. Volt konfliktus is harmunk kozott sajnos es en jottem ki belole rosszul termeszetesen. Par napja szakitottak.. Mrtt belatta hogy az a csaj egy r....c viszont nekem 2 hete van baratom. De miota szakitottak ujra joba lettem a fiuval es meg kozelebb kerultunk egymashoz. Ugy erzem megint szeretem.. Viszont a baratomat nem merem dobni (nem azert mert szeretem hanem mert nem szeretek megbantani masokat es mert full gyerekes..es en az olyan komoly fiukat szeretem mint az a fiu akibe szerelmes vagyok. Wat? Nem is tudom miert jottem ossze a jelenlegi baratommal..)...mit tegyek? Ez a fiu is tudja hogy van baratom lehet azert nem mer most kozeledni? Dobjam a baratom es valljam be a fiunak hogy szeretem? Vagy (mivel korrepetal a fiu angolbol) egyik korrepetelas utan csokoljam meg? Segitseg!!! 16/

2015. nov. 30. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig konnyebb az egyenesebb ut es ha csak ugy puff megcsokolod akkor abbol nagy botrany lesz a baratod es te kozted es elterjedne hogy te is ri..nc vagy hogy masokat smarolgatsz mikozben van baratod... Szoval jobb lenne hogyha beszelnel errol a baratoddal hiszen amugy se ot szereted hanem a masik fiut szoval szerintem egy ido utan ugyis vege lenne.. (Tapasztalatbol mondom,mert velem is ugyanez volt csak en nem jottem ossze azzal akit szerettem,mert vegulis neki lett baratnoje, de szakitottam miatta a baratommal,mert o iranta igazabol nem erzeztem olyan komoly erzeseket,mint a masik fiu utan).. :) Sok szerencset es remelm hasznos valaszt tudtam adni :D
2015. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Majd akkor mondd, hogy ő az igazi, mikor leéltél vele min. 3 évet kapcsolatban ;) De addig csak semmi túlzás....

És halott ügy, ha valakit rá kell venni egy csókra. Légyszi, arra is te vedd majd rá, hogy eljegyezzen......

Ha tényleg ilyen komoly a srác, akkor megteszi magától.

De ha akarsz tőle valamit, légy korrekt, és előtte szakíts a barátoddal. És mondd el a fájó igazságot a barátodnak.

2015. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:) esetleg ha meg valakinek van tippe irhatna:)
2015. nov. 30. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!