Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány ezt a zenét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ezt a zenét linkelte nekem és annyit mond rá hogy nem szerelmes számnak gondolja csak rám gondol közben akkor hazudik?


2015. dec. 1. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
szimplán szereti a zenét, és csak meg akarta osztani valakivel(hogy más is részesüljön ebből a szerinte jó dologból), és nem szeretné, hogy félreértés legyen belőle.
2015. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de aztmondja hogy miközben hallgatja közben rám gondol...
2015. dec. 1. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, vagy azt szeretné, hogy találd ki magadtól, hogy szeret, mert nem meri elmondani. Vagy mint barát küldi. Az dal szerintem szólhat, egy nagyon erős barátságról is szövege alapján. Ezt neked kell tudnom.

Én azon lepődtem meg, hogy One Last Time lett a címe, mert eddig All Of Me volt odaírva. Fura.

2015. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja :D esélyes hogy érez valamit :D
2015. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!