Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire fontos a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek a szülei jóba vannak a szüleimmel. Egyszer találkoztam vele már akkor is bejött de nem éreztem semmi különlegeset. Viszont véletlen egy középsuliba kerültünk. Szinte minden nap látom és elkezdtem érezni valamit iránta. Nem mondanám hogy beleestem viszont nagyon bejön. Úgy érzem van nála esélyem, viszont ő most jövőhéten lesz 20 éves. Nem tudom mennyire kezelne kislányként és azt sem hogy a szüleim/családom mit szólna ehhez.Szerintetek?

Értelmes válaszokat kérnék. Köszönöm :D /15L



2015. dec. 5. 14:13
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ha a srácnak bejössz, és ő is neked, akkor nem számít a korkülönbség. Nem hinném hogy minden téren kislányként kezelne, de lehet, hogy előfordulna. A családnak pedig a te boldogságod a legfontosabb. Szerintem. Remélem tudtam segíteni. :)
2015. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Jelen pillanatban az a különbség kettőtök között, hogy ő neki már lehet ezzel a témával foglalkozni, neked viszont még nem. Tehát te parázol a matek 1-es dolgozattól, ő meg lassan befejezi az iskolát és vagy tanul tovább, vagy pedig megy dolgozni. Neked még nem ezzel kell foglalkozni, majd ráérsz később! Majd, ha te is 20 leszel és ő 25, akkor semmi probléma. De most még ne foglalkozz kapcsolatokkal.
2015. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít igazán, ez alapján nem kéne általánosítani. A megélt dolgok sokkal többet számítanak. 4-5 év meg vállalható ebben a korban is, később egyáltalán nem érződne. A srác fejével nem tudunk gondolkodni, csak ő tudja mennyire kezelne kislányként, de nem hiszem. 15 évesen azért te sem vagy már annyira "kislány", hamarosan diákmunkára is mehetsz. Ha a szüleitek ismerik egymást, nem valószínű, hogy probléma adódna ebből a részéből. 17/L
2015. dec. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon bunkó kérdés lesz, de meddig akarsz szűz maradni? (felteszem,hogy az vagy).

Mert ebben a két korban nagyon eltérnek a szexuális igények.

2015. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat picit segítettek... a szüzesség téma pedig nem tudom.. igen szűz vagyok de úgy érzem hogy ha szeretem akkor nem jelentene nagy problémát és ha szeret és nem csak kihasználni akar akkor biztos várna egy bizonyos ideig...:D
2015. dec. 6. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a bizonyos idő normális 15 éves lányoknál hosszú idő....De meg kell ,hogy jegyezzem, hogy akármennyire is szerethet és stb....az igények akkor is túlságosan eltérnek.....Azaz nem biztos, hogy az esetleges szeretete ellenére lesz türelme várakozni.
2015. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!