Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kövessem? Szóval van egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövessem? Szóval van egy fiú aki előző évben folyamatosan köszönt nekem, majd bekövetett instagramon és kb.5 képem alá odaírta, hogy SZIA "NEVEM"!

Figyelt kérdés

Én eléggé félénk vagyok vagy hogy mondjam, szóval nem írtam vissza és csak halkan köszöntem neki a sulifolyosón.

Nemrég észrevettem, hogy már nem követ és én is kikövettem.

Most meg kedvem van újra követni, bekövessem vagy az "lúzerség" lenne?



Btw privát a profilja, szóval el kell fogadnia ha követni akarom. + Egy elég menő fiú akit kb mindenki ismer a suliban.



2015. dec. 6. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
te menő lány vagy?
2015. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kész, kiégtem. :)

Az én időmben a "dugjunk-ne dugjunk" volt a kérdés, aztán mostanában a "merjek-e írni neki fb-n, mert a valóságban nyomi vagyok" a menő, és erre jössz te, hogy újból kövesd-e az Instagramon. Mindig van lejjebb! :)

2015. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok menő. Úgy értem sokan ismernek, de nem hiszem hogy az lennék. Nem szólogatok be embereknek és nem ordítok az osztály másik feléből, hogy Szia!
2015. dec. 7. 11:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert a "dugjunk-ne dugjunk" nagyon értelmes dilemmánák tűnik, én nem igazán érzem úgy, higy 16 évesen ezen kéne gondolkodnom főleg, hogy azt sem tudom mit akar a fiú. És a kérdésem persze nem eget rengető, csak nem tudom, hogy reagálna rá. Na mindegy :D
2015. dec. 7. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
És mi tudjuk szerinted, hogy reagálna? Én pl. leszarnám, ha valaki olyan jelölget, akit nem is ismerek. :)
2015. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jézsuom.:D Hagyd a fenébe. Ha akar valamit, majd személyesen megkeres. Ha már menő gyerek, legyen annyi menőség benne, hogy odamegy hozzád... És ne akarjad már sehova se követni, se a neten, se valóságban. Attól még nem fogtok járni.


BTW az nem tudom, hogy miért nagy dolog, ha valaki a képed alá írja, hogy szia+ a neved. :D

namindegy. Remélem, azóta bökdösitek is egymást a facen. is.:D

2016. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!