Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti ilyenkor mit tennetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor mit tennetek?

Figyelt kérdés

Szoval van az osztalyba egy fiu aki tetszik es szerelmes vagyok bele de o nem belem szerelmes hanem a baratnombe de a baratnom nem tudja hogy nekem tetszik o, es egyre jobban beleesik a sracba o is. En alapvetoleg joban vagyok a fiuval sokat beszelgetunk viszont o a baratnommel kevesbe. Meg tavaly ev kozepe fele vallotta be a fiu hogy tetszik neki a baratnom és azthittem belehalok az irigysegbe. Nem akart valami oknál fogva osszejonni vele de latom hogy egyre jobban bejon neki a srac. Viszont az is feltunt hogy irantam se kozombos es regebben voltunk is egyutt de meg kisebb korunkban.

Hogy oldhatnam meg hogy ne tetszen neki tobbet a baratnom es velem foglalkozzon? Az a baj hogy mellette ugy erzem magam mintha elnyomna meg elveszi az onbizalmam mert annyi dologba jo. Kerlek segítsetek hogy es mint tehetnek neki keresztbe lepten nyomon?


2015. dec. 7. 18:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Marmint a baratnom mellett erzek elnyomast 14/l
2015. dec. 7. 18:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos ha nem vagy félős akkor mond el a barátnődnek is hogy régóta szerelmes vagy a srácba és a srácnak is mond el. De ha valamelyikőtök össze is jön a sráccal akkor valószínű hogy a barátságotoknak vége. Ha szerelmest vallasz akkor készülj fel arra is hogy a srác egy ideig elkerül.
2015. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar bevallottam neki 2 eve de akkor nem jottem be neki. Nem tudom hogy most hogy allunk. Neha elkapom hogy figyel neha nagyon kedves neha nem szinte mindig megtudom nevettetni meg ilyenek.
2015. dec. 7. 19:05
 4/6 anonim válasza:
Ismerős érzés de én a barátságot választottam azért nem tettem tönkre mert egy fiú közénk all de én azt mondom tedd azt amit a szíved mond
2015. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Volt hasonlo esetem, nalunk vegul egyikunke sem lett a srac, viszont bar nem vesztĂźnk ossze nagyon elhidegultunk egymastol a baratnommel es tudom hogy helyrehozhatatlan :\

Mivel meg nem vagy annyira idos hogy a pasid potolni tudja a legjobb baratnodet en azt mondom hogy ha tudsz esszel donteni, "valaszd" a baratsagot, de en a helyedben mindenkĂŠpp elmondanam a baratnomnek, hogyan erzek, mert akkor igy o is tud szamolni azzal, milyen kovezkezmenyei lehetnek a tetteinek.

2015. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha a legjobb baratnom lenne nem erdekelne, de ez a szobanforgo lany nem a legjobb baratnom.
2015. dec. 10. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!