Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakitottam a baratommal kb 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratommal kb 3 hete es tegnap este ramitrt hogy kezdjuk ujra?

Figyelt kérdés

Azert szakitottunk mert egy csajjal talalkozgatott meg mindenki azt gondolta hogy ok jarnak kozbe mi egyutt voltunk (azzal a lannyal mi utaljuk egymast es mindent neki mondott el eolunk a padim) es en ezt megelegeltem. Egyebkent nagykepu, bekepzelt fiu aki mindig ugy alakitja a dolgokat hogy o jojjon ki jol belole. Miutan szakitottam vele volt hogy nem is koszont a suliba most meg ramir hogy jojjunk ossze ujra de en mondtam neki hogy mar semmit nem akarok tole de azt mondta h nem hiszi el mert o erzi rajtam meg ilyenek... Csunyakat is irt nekem de en leallitotam aztan probalt megint nyalni szoval borzaszto es szinte kinyorgott hogy megint egyutt legyunk meg azt nem ertem hogy miert nem erti meg hogy en nem akarok tobbet vele lenni mert kiabrandultam belole. Miert csinalja ezt? Meg ha tenyleg velem akar lenni akkor nem igy kene hanem fokozatosan es aranyosan de o meg bunko volt es szidott..

Egyebkent szerintem azert kezdett el talizni a kannyal mert feltekennye akart tenni es megmutatni hogy ha en nem leszek neki lesz mas csak mar annak a lanynak sem kell es ezert irhatott ram.

Hogy razzam le vagy hogy ertessem vele hogy vegleg vege es ez csak miatta van?

Velemenyeket kerek vagy volt mar hasonlo helyzetbe valaki? Irhattok privatot is

Segitsetek legyszi:)



2015. dec. 10. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal jobbat találsz nála, ugyan ilyen helyzetben vagyok, csak én vagyok a fiú . Egyből megtetszett egy másik lány akinek én szintúgy, próbált békülni exem, de olyan szinten nem érdekelt, mert undorotam már tőle...
2015. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szinte mar en is undorodok tole. Amikor irt akkor is olyan ideg jott ram h juj... Meg vegre mar tultettem magam ezen a dolgon erre irt h kedjuk ujra es visszagondolva szornyu volt mar az utolso par het vele, mert kikeszitett, hazudozott osszevissza es nagyon megviselt.
2015. dec. 10. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
azért írd rád mert nem talált senkit és vissza akar kuncsorogni.
2015. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!