Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha írok neki akkor örülni fog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha írok neki akkor örülni fog vagy nem?

Figyelt kérdés

Chateltem tegnap egy lánnyal akivel tök jól eldumaltunk. Órákig beszéltünk, sokat írt és kérdezett. De nem tudom, hogyha most írnék neki az nem tudom milyen érzéseket váltana ki belőle. Írjak vagy várjak?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 11. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti hogy orulne neki :D
2015. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orulne neki.

Bocsi az ekezetekert.

2015. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor is ha nem tudom biztosan, h bejövök-e neki? És nem baj, hogy rögtön másnap?
2015. dec. 11. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem jobb hatást érsz el azzal ha vársz vele jópár napot, akkor fog benne dolgozni a kérdés hogy vajon miért nem irsz, mit csinálhatott rosszul. Hidd el, hatásos.
2015. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!