Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem mit akar. Most én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mit akar. Most én így mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval én 13 éve lány vagyok. Van egy fiú akit rég ismerek nagyon jóan vagyunk csak az a gond h nekem az elejétől kezdve tetszett teljesen bele voltam esve. Az elmúlt hetekben ő úgy viselkedik mintha a barátnője lennék és én ennek nagyon örülök mert hát mégiscsak szeretem őt! De itt jön a rosz dolog ő budapesti en meg miskolc mellet lakok!! Ő am 15 éves de tényleg joba voltunk tehat mindent elmondtunk egymasnak de most ilyen sziveket ir en meg visszairok mert szeretem ot!!! De gnndoljatok csak azert ir mert csak egy sima "haver" vagyok neki? Meg szeretnek vele talalkozni mert ugye mar talalkoztunk de hat na az reg volt es nem tudom ti mit gondoltok a tavkapcsolatokrol?? Higyan talalkozzak vele h kerjem meg anyamat mert en megiscsak 13 vagyok nem enged csak ugy el!! Segtesetek mert nem akarom elvenni soha nem szdrettem valakit ennyire!! Mit csinaljak??

#tini #szerelem #furcsa viselkesés
2015. dec. 13. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
13 évesen aszt se tudod hogy milyen igazán szeretni valakit...emelett enyi idősen ne akarj pasizni..főleg nem táv kapcsolat...ha az én gyerekem lennél biztos nem engednélek el...
2015. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
XXI. század -.- es nem pasizni akarok csak ujra látni őt mert tetszik es jvheten leszek 14 ugyhigy van azert figalmam rola raadasul nem azrrt irtam ide a valaszt h lelombzzanak hanem h segitsenek ami neked nem sikertult... :(
2015. dec. 13. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislány 16 vagyok de én se sokat tudok a szerelemről. Neked még barat kene nem pasi. Tavkapcsolat a te korodban? Az= a baratsaggal. Gondolj mar bele. Hetvegen leugrasz hozza egy fagyira és talan megfogod a kezet? Raadasul o 15 te 13 (14 sorry). Ebben a korban ez meg nagy kulombseg 2 ev. Hat... sztem legyetek baratok ugye tudsz mittenni ellene.
2015. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Értelek, most serdülsz, próbálgatod a dolgokat. És szerintem a serdülésnek márpedig nem lehet azt mondani, hogy "menj a szobádba azt tanuljál, lányom, túl gyerek vagy még az ilyenekhez". Szóval ezek teljesen természetes biológiai dolgok, nem tudom mit van oda pár ember ettől..

A kérdésedre felelve, igen, az is lehet, hogy baráti szándékú, az is lehet, hogy többet akar - ami az esetek nagy százalékában inkább úgy mondható, hogy kóstolgat téged, ahogy te is őt. De ahhoz, hogy ezt megállapítani lehessen, többféle jelet kéne figyelned, pl. figyel-e rád, érdeklődik e felőled, keresi e a társaságod, hogyan viszonyul más lányokhoz, stb. Persze egyszerűbb lenne csak simán megkérdezni.

A találkozgatásokról, távkapcsról... ismerje meg a fiút, mutasd be neki, mesélj róla anyukádnak. Amíg nem bízik meg a fiúban, a korodra való tekintettel úgysem fog elengedni, és hidd el, semelyik szülő sem tenné mert nem akarják hogy egy fiú nyulkáljon a kislányuk bugyijában. Meg a jól ismert sztoritól is tartanak persze, amikor a kislány hű de szerelmes, a fiú ejti, vagy fordítva, ilyenkor lesz egy lelki sérülés, ráadásul a lány elkezd ezért rossz jegyeket hazavinni, stn.

Tanács: ne éld bele magad a dologba. Mindenkinek van egy ilyen korszaka, lesz egy fiú, aztán egy másik, stb stb...

De ha tényleg bíztok egymásban, akkor próbáljátok meg. DE a szexszel még várjatok, mondd a srácnak, hogy várjon még. Ha nem vár meg akkor amúgy se gondolta komolyan. Ennyi. Okosan ám. 17/L

2016. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!