Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemből korai elveszteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből korai elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban leszünk együtt egy éve, eddig csak petting volt, már megismertük egymás testét. Én két hónap múlva 15 éves leszek, a barátom 16 éves. Szerelembõl korai lenne a szex? Természetesen a védekezésre is gondolnánk :-)
2015. dec. 14. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha te bízol benne,különlegesnek érzed magad mellette, és élvezted a pettinget, hajrá. De én a helyedben várnek még min. 1 hónapot csak hogy tuti legyen.
2015. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez, de én a helyedben egy évet várnék. Ismerek pár lányt akik borzasztó szerelmesek voltak(még mindig azok) és kb ilyen korban vesztették el és bánják. De ha te késznek érzed magad rá, hát tessék. Az a lényeg hogy szeretitek egymást.
2015. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a te korodban ez már pont jó, egy év elég idő :)

Persze idősebb korban (16-17 év) azt mondom minek vár ennyit, de 14-15 évesen szerintem ennél az egy évnél nem kell már többet várni ha te is úgy látod hogy kész vagy rá :)

2015. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Szerintem is várj még. Nem fogod megbánni, sőt így még különlegesebb lesz az élmény.
2015. dec. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
nem korai :) 1 évet vártatok... max várd meg a 15öt és akkor nyugodtabb leszel :D 15 már nem annyira kicsi mint egy 12 mondjuk... :D
2015. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

14 évesen a petting is korai......

ezeknek a kislányoknak a tojáshéj a fenekén, de már pitsát játszanak.....

2015. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!