Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek mik azok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mik azok a jelek, amikből rájöttök, hogy tetszetek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Ha sokszor nézek egy fiút és mindig kérem a segítségét meg sokszor mosolygok rá,de viszont nem merek vele annyit beszélgetni...abból leesne nektek,hogy tetszetek a lánynak?Néha beszélgetünk,pl.facebookon is ráírtam egyszer,meg élőben is egymáshoz szólunk,de úgy nagyon komoly beszélgetésünk még nem volt :/ Viszont mivel a fiú ugyanazt csinálja velem,amit én vele..ezért következtetek arra,hogy kölcsönös a dolog.Mit kéne még tennem,hogy rájöjjön,hogy rohadtul tetszik és léphetne már nyugodtan????-.-' :DDDD Mert már nem nagyon bírom:D

2015. dec. 15. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem amiket eddig csináltál az bőven elég, ha te is tetszel neki, akkor most már neki kellene lépnie. Ha meg nem teszi meg akkor sajnos neked kell, ha akarsz tőle valamit.
2015. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
hát mikor épp szop akkor kezd gyanús lenni, hogy bejövök neki!
2015. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tekintetben szerintem hasonlóan működik mindkét nem, tehát abból jön rá, amiből Te is. Egyébként néz, elkapja a tekintetét, zavarba jött (nézi a földet, a plafont, a falat, csak az adott személyt nem), elpirul, mosolyog rád. Ezek a jelek, amik a mindkét nemnél ugyanolyanok.

De egyébként találhatsz ezzel kapcsolatban anyagot a neten, ha könnyen megtalálom, belinkelem. Sok sikert a bontakozó "dolgokhoz"! :)

2015. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

ugyanez van nálam is egy csajjal..:D Ami azt illeti én már rég tudom, hogy bejövök neki, elég egyértelműen jelezgetett, meg próbált közeledni is felém, csak én nemrég kezdtem el nulláról felépíteni az egész életem, szóval még kell egy kicsit győzködnöm magam, hogy megérdemlek ilyesfajta örömforrásokat, hogy boldoggá tegyem őt.:D


Ami azt illeti az ilyen embereknek akiknek ez nem jön olyan gyorsan, félnek attól, hogy kiderülnek az érzéseik, tehát az érzelmeiket féltik nagyon, hogy ez miatt majd mennyit visszaesnek mások szemében, attól fél, hogy ha kitárja neked az érzéseit, akkor te is csalódni fogsz benne, hogy ő tud ilyen "gyenge"(szerinte legalábbis) is lenni.. Ezt sajnos csak ő tudja lerendezni fejben, te pedig csak reménykedj benne, hogy sikerül neki, és próbáld még biztatni a jelekkel, a mosoly a leghatásosabb..:)

2015. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, valószínűleg a srác családjában nemigen uralkodtak az érzelmek, ezért nem tudta ezt eltanulni, és valószínűleg ezért nem is mer erről beszélni senkivel, főleg nem neked bevallani..:D
2015. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
20%

Ha nedvesedik szex közben, azt már biztató jelnek veszem. De komolyra fordítva a szót, a fiúk buták és egyszerűek mint a pont, amíg csak egy pici kétség is van bennük, inkább elhitetik magukkal hogy nem tetszel nekik.

Küldj neki szivescskét meg írd neki hogy vele álmodsz meg ilyen marhaságok. Talán ebből már le fog esni neki. :D

2015. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Fordítva, ők nem tetszenek neked. :D
2015. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát,nem ismerem nagyon a családját,de rendes családból származik,nem hinném,hogy a szeretethiány lenne a gond..bár ki tudja. Viszont én csomószor vagyok úgy vele,hogy mindig vele akarnék lenni,és mindig örülök,ha pl.plusz még akár egy órát is bent lehetek a suliban,csak mert vele lehetek...ő meg tökre nem ilyen,és van olyan,h mondja,h be se jön suliba,mert,hogy az adott napon úgyse lesz semmi...(aztán végül mindig bejön :D )tehát akkor nem tetszenék neki?Mert ha tetszenék,akkor már szimplán azért szeretne suliba járni,mert én ott vagyok...konkrétan nem akarok szünetet,mert nem fogom látni,és nagyon nehezen fogom kibírni..rajta meg nem érzem ezt...ez már azt jelenti,hogy nem is tetszem neki?Vagy csak a fiúk másképp működnek? :s
2015. dec. 15. 21:42
 9/18 anonim ***** válasza:

pontosan, a fiúk másképp működnek.. Kívülről..:D Tehát lehet ugyanazt érzi, mert én is pontosan ugyanezt érzem, hogy jobb lenne szünet nélkül, csak hogy többet láthassam, csak a fiúk ezt kevésbé mutatják ki..:D Pl én abba se vagyok teljesen biztos hogy a lány tudja, hogy bejön nekem..:D


De azért mindenesetre jó látni, hogy mi zajlik le egy lány fejében ilyenkor.. Szóval ti ilyen esetben magatokba roskadtok, hogy lehet veletek nem okés valami?:o

2015. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát ilyenkor próbálom hozzám hasonlítani,hogy de ha én így viselkedek,akkor ő miért nem?És azt hiszem,hogyha ő nem csinálja ugyanazt,akkor már nem is tetszem neki..pedig ez hülyeség,mert mindenki máshogy éli át a szerelmet,meg a fiúk másabbak is :D Szóval próbálom beleképzelni magamat a helyzetébe,és oda jutok,h nem tetszem neki,mert akkor lépne,aztán a végén rájövök,h de vszínű nem mer...szval elég bonyolult :D
2015. dec. 15. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!