Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ha a fiú egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a fiú egyszer bunkó, egyszer nagyon cuki hozzám, akkor tetszek neki? néha azt írja, hogy találkozzunk, aztán vissza sem ír és nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Csak ilyenkor fogalma sincs mit csinál. Próbál megszerezni. Sok sikert!:)
2015. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetseges h tetszel neki de igazabol barmi állhat a háttérben...ehez ez az info sztem kicsit keves..(bocsi telorol irok) 16L
2015. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha találkozni akar veled, akkor egyértelmű, hogy tetszel neki. (Ez még nem jelenti azt, hogy halálosan szerelmes beléd, nélküled nem tudna élni, csak annyit, hogy vonzónak talál.)


Srácoknak ma már muszáj kicsit ezt a stílust nyomniuk, mert már kitapasztalták, hogy így a csajoknak érdekesebbek (női logika: Ha egy srác állandóan csak velem kedves, akkor az nyomi, más csajnak nem is kell. Ha viszont folyamatosan szédít minden csajt, és néha kedves, néha bunkó az meg érdekes.)

2015. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2015. dec. 20. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Tetszel. Ezért idomit. Ha neked ez jo????
2015. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem hogy ha már egyszer is bunkó akkor viszontlátás. Minek kell bunkónak lenni?
2015. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért is lehet bunkó mert ideges
2015. dec. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!