Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így legjobb barátnőm? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés

Egyik csajjal nagyon jóba lettem és kb mindent megbeszélünk. Ez a legjobb barátság maszlag duma nem hittem hogy létezik, de már 2 éve működik.


Azóta már több pasija volt, nekem is volt barátnőm, de a barátság megmaradt. Viszont sokszor úgy viselkedik, mintha érezne irántam valamit. Pl ha társaságba megyek vele, rám akaszkodik, megölelget, közel hajol hozzám, odajön, ha más lánnyal beszélgetek. Meg úgy általában, amikor mesélek neki egy lányról, durcáskodik.


már többször mondtam neki, hogy ne viselkedjen úgy társaságba, mintha járnánk, mert nem tudok beszélgetni emiatt más lányokkal, és most visszább vett, de miért csinálja ezt?


tényleg nagyons szeretem őt, mint barátot, és ő sem érez felém többet, de nem akarom, hogy más kapcsolataim rovására menjen a barátságunk.


Azt még hozzátenném, hogy nem kérek olyan hülye válaszokat, hogy a legjobb barát akkor is legjobb barát, ha beteszi.. és hasonlók. Soha nem feküdtem le vele!



2015. dec. 24. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy miért viselkedik így. Kérdezd meg tőle, ennyi. Mellesleg én is ilyesmi vagyok, lennék, ha tudnék élőben találkozni lány barátaimmal. Úgy értem, hogy én féltem őket. Sajnos ismerem a mai pasi generációt és okádékom van a mai hímektől, ezért féltem lány barátaim. :/ De ez van, ettől függetlenül persze hagynám őket, csak érted, hogy figyelnék rájuk.
2015. dec. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
azért viselkedik így mert többet érez irántad még ha tagadja akkor így van mert ha nem érezne többet irántad mint barátság akkor nem viselkedne így meg akkor nem zavarná hogy más lánnyal is beszélsz :)
2015. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" és ő sem érez felém többet, "

És ha mégis?

2015. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!