Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Fontos!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fontos!

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon tetszik nekem, osztálytársam de van egy másik fiú aki egy évvel idősebb és neki is tetszik.mit csináljak h az enyém legyek.elég félénk vagyok ilyen téren.amikor megkérdeztem hogy akar e járni azzal a sráccal azt mondta h nem tudja.

2015. dec. 25. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Mit tegyél? Tanulj meg írni és fogalmazni! :)

Ilyen helyes írással és fogalmazással még rá érsz szerelmesnek lenni és csajozni. :) :) :)):)

2015. dec. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1jelentettelek..ezt csak azért irtam igy mert siettem.nagyon fontos nekem,az a lány és minden pillanat számít
2015. dec. 25. 08:50
 3/5 anonim válasza:
Beszélgess vele sokat, de mégse nyomulj! Legyenek közös programok, lepd meg néha valamivel! Csak lazán, természetesen. Ne lógj állandóan a nyakán , de mégis éreztesd vele, hogy kell neked.
2015. dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat jelentsel mit banom en 😂😂😂😂😂😂
2015. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Legyèl figyelmes ...

Ismerd ki , èreztesd vele hogy fontos neked.

A másik gyerekkel meg nem kell foglalkozni ha rájön a lány h tenyleg küzdesz èrte hidd el h figyelni fog rád!!!

2017. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!