Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorikaaaa kérdése:

Hogyan mondjam el neki, hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik... Már párszor smároltam vele ezalatt a helyzetünk amolyan "barátság extrákkal" módon müködött. Késöbb elmondta,hogy nemtud másképp rám tekinteni csak mint egy barátra. Azóta beleestem, figyelem a testi jeleket és kiszúrom,hogy sokszor figyel. Az egyetlen gátló tényező csupán a fennt említett tény. Bármi vélemény?
2015. dec. 28. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak barátként tekint rád, akkor miért smárolt veled? Ezt nem értem, mindenesetre én a helyedbe bevallanám neki az érzeseim "lesz ami lesz" alapon.. Legalább tudja, hogy te mit érzel. Mindenképp élőbe mondd el neki. Szerintem
2015. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy számomra is ez az ami elgondolkodtató.
2015. dec. 28. 00:19
 3/3 anonim ***** válasza:
A a smárolások részegen történtek, akkor tényleg elképzelhető, hogy nem érez irántad semmit, és inkább hagyd. De ha józanul, akkor szerintem kizárt, hogy ne jelentenél neki többet barátnál, főleg, hogy többször is megtörtént...
2015. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!