Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy irjam le neki hogy szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy irjam le neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú de csak barátok vagyunk és neki tetszik valaki ellenben szeretném ha tudná. Ötletek?

2016. jan. 2. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy se akard leírni, jobb személyesen megbeszélni az ilyet :)
2016. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt neki ő te életed ,és égész életed annak akarod szentelni hogy érezd magadban őt mert mindennél fontosabb neked és bármit megtennél érte mert...szereted ,és ja én ennek bedőlnék rendesen f vagyok
2016. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
aki tetszik neki amiatt nemtudunk talalkozni...fontos lenne ha tudná de nem tudok hogy is mondjam el neki hogy ne ijesszem el
2016. jan. 2. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Így: Szeretlek.



18/F

2016. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez nemilyen egyszeru vagyis elkuldeni nem egyszeru...aztan a vegen nevetség targyava valok a baratainal mivel akademistak alszoktak mondani mindenkinek
2016. jan. 2. 23:31
 6/6 anonim válasza:
#5Ha tényleg szerelmes vagy nem az számít hogy kibeszélnek
2022. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!