Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, lanyok! Ti mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

elore is vocs az ekezet miatt. szoval, van egy fiu aki nagyon bejon, es egyre jobban azt eszlelem, hogy en is neki. de mikor beszelgetek vele: *_* mindig ha ranezek, elveszek a tekinteteben, megszunik az ido es a ter. elvagyok mint befott es kegyetlen nagy koncentracioval arra figyelek, hogy mit mond, es hogy nez. de azt vettem eszre aki fiu nem tetszik azzal ugy beszelgetek hogy csak egyszeruen ranezek, vagy sokszor felre. de ez a fiu aki tetszik az is csak a szemembe nez, de nem tudom kivenni, hogy o mennyire melyult el, abban a pillanatban nem jut eszembe ilyenekre figyelni. ez igy van masoknal is?? hogy tudhatom meg, hogy van e akkora elmeny velem szemezni, mint vele?

valaszokat mindenlinek koszonom :)



2016. jan. 13. 19:02
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesirasi hibak miatt.
2016. jan. 13. 19:08
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nem mondod el neki hogy mit érzel ekkor meg akkor ő nem fogja kitalálni...magamról tudom hogy ha sejtem is sokkal biztosabb és nyugodtabb vagyok ha ő mondja ki :)


U.I.: Írjál helyesen és jól megfogalmazva, az emberek komolyabban fognak venni így nehez

2016. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!